Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes mostanában építőipari...

Érdemes mostanában építőipari kisvállalkozást beindítani?

Figyelt kérdés
Max. 4-5 fős brigáddal főleg kisebb felújítási munkákra koncentrálva.
2020. máj. 13. 14:20
 1/4 anonim válasza:
Persze hogy érdemes, szakember hiány van és rengetegen újítják a házukat mivel Magyarországon alig van új építésű ház legtöbbje elavult. Valamint sok hitel van ami kedvező ház felújításra (nagyobbításra; nyílászárók cseréje, salétromos házak megjavitása stb... ) szerintem kisebb kőműves munkákbol is akad most bőven legalább is Bács-megyében ezt tapasztalom, hiába jött a vírus ugyanúgy vásároltak a tüzépen az emberek.
2020. máj. 13. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem csak most. Mindig.

Én éveken keresztül kerestem kőművest, soha senki nem ért rá, vagy nem vállalt kis munkát, mert nem érte meg neki, mindig volt sok nagyobb munkája.


Pici faluban lakom, de egymás után nőnek ki a földből az új házak. Akkor gondolom máshol sincs ez másképp.


És a lényeg: épp felújításban vagyok, a vállalkozó csak azért csinálja, mert ismerős. De nem győzi, több hónapot csúszik, mindig ígéri, de sosincs ideje. Megy a nagyobb, jobban fizető munkákra, és állandóan hívják új helyekre.

2020. máj. 13. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Szakemberhiány van valóban.

És az emberek óvatosabbak lesznek/nem lesz pénzük a nagy volumenű építkezésre, költözésre. Így valószínűleg előtérbe fognak kerülni azok a kisvállalkozók, akik rugalmasan és költséghatékonyan tudnak kisebb munkákat megcsinálni

2020. máj. 14. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Autópálya építés. Kis brigádokkal is be lehet szállni. Nincs aki a hidakat és a zajvédő falakat vasbeton szerelje, betonozza. Olyan hidakat ahol kéne lenni 30 embernek ott van 4-5. Nem haladnak... Fél kilométerenként vagy még sűrűbben van egy híd, alul-felül járó, vízáteresztô....nem győzik. Zajvédő fal minden falunál ami mellett megy a pálya 5-6 kilométeren keresztül. De lassan úgy néz ki utol érik magukat.(m30-as)
2021. ápr. 19. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!