Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Görög Ádám mennyire hiteles?

Görög Ádám mennyire hiteles?

Figyelt kérdés

Tényleg ilyen egyszerű hogy indítasz egy vállalkozást, és HA befut akkor dől a lé? És hogy ő valami 4 milliót keres havonta itthon?



Vállalkozó akarok lenni, viszont eddig mindenhol csak pozitívat írnak róla. Mindennek van hátulutője, ennek gondolom az hogy ha nem fut be hiába fektettél milliókat bele, odavész. Egyéb esetleg?



2020. máj. 19. 15:35
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
67%
Csak egy újabb szélhámos "coach".
2020. máj. 19. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
80%

Legszavahihetőbbnek tartom. Bár nekem a 2-3 évvel ezelőtti marketingje jobban tetszett mint amit most tol.


Igen, amúgy ilyen egyszerű. HA befut. Sajnos a lényeg azon a bizonyos HA-n van.. annak nagyon kicsi az esélye.

2020. máj. 19. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
80%

igen, feltételes módban én is el tudom mondani, hogy akkor leszel sikeres, ha minden kedvezően alakul :D egy zseni lehet ez az ember :D


jó, nyilván tud ennél mélyebben is tanácsokkal szolgálni, de alapvetően csak olyan dolgokon múlik, amit sok esetben az ember józan paraszti ésszel is gondolna.

2020. máj. 19. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
51%

#3 összes egyetem ezt csinálja.. Attól mert szerzel egy diplomát még ugyanolyan alulfizetett alkalmazott tróger maradsz évente 25 nap szabival mint egy betanított munkás. Max jó esetben odadobnak 400e-et meg évi 5-10% -os emelést, ami be van állítva jó fizetésnek. Egy lakás így is 15 évedbe kerül, vagy 15 évnyi hiteledbe.


Nem görög Ádámot védem, ő csak egy tanfolyamot ad el. Nem mondja 1x sem, hogy garantálja a te személyes sikeredet. Piacon lévők közül viszont jól csinálja.. és nem csak a levegőbe beszél, hisz fizikai termékeket áruló webshopja is van.. ami laza fél év alatt 450 terméket ad el havonta 2 millió forint értékben. Ezt a legtöbb tanfolyam gyártó "nagyokos" nem modhat el magáról.

2020. máj. 19. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
64%

Nem ismerem Görög Ádámot, de ismerek sikeres vállalkozókat. Ők nagyon keveset mutattak meg abból, amijük van, de azt megtudtam tőlük, hogy ha sikerre akarsz vinni egy vállalkozást, akkor tudnod kell 0 Ft-ból passzív jövedelmet építeni.


Tehát nem érdemes milliókat befektetni és talán megtérül, talán nem, hanem azt fektesd vissza, amit ténylegesen megkerestél - vagy használd más emberek (pl. a bank) pénzét.

2020. máj. 19. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
86%

"Tényleg ilyen egyszerű hogy indítasz egy vállalkozást, és HA befut akkor dől a lé? És hogy ő valami 4 milliót keres havonta itthon?"


Az mondjuk érdekes, mert 2020 elejétől elkezdte megosztani a bevételeit, hogy motiváljon másokat. Nézz rá az áprilisára.


"Bevétel webshopokból: nettó 2 093 888 Ft"

Több webshopból jött neki ez a bevétel és ez nem a haszon...

Nem egyedül csinálja, de ezt mondja, hogy 4 millió. Ő sem éri el. Neki ez a gyorsítósáv tréningje hozza a pénzt és a master mind. A sok agymosott meg szépen nyal neki. Ez olyan, mint az amerikai álom. Mutat valamit hogy hű meg ha és te is elérheted stb...

Ehhez képest ő sem keresi meg a havi 4 milliót webshopokból.


[link]


Szerintem vonja le mindenki a következtetést. Amit tanít, az hasznos, ez tény. Csak ne dőlj be neki, hogy 4 millió meg a havi millió simán dől. Inkább egy munkahelyként tekints a saját vállalkozásodra. Lehet vele pénzt keresni, de ne várj egyből milliókat.


Ez az én véleményem. Remélem segített valamennyit.

2020. máj. 21. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
46%

Saját véleményem Ádámról.

Nem vásároltam meg semmilyét sem (még), csak az összes ingyenes anyagát áttanulmányoztam. Teljesen hitelesnek tartom, az hogy megosztja a saját bevételjét az másik tészta. Külföldről nézte le ezt az ötletet és elkezdi itthon is csinálni. Elsőként. Pár év múlva lesz pár társa is. És nem szélhámos. Volt, hogy elérte a havi 18millió forintos árbevételt is. 2019végére a cége 200millió forinton van túl. nettó 200millió. Azaz 254millió bruttó. Most éppen egy konditermet fog majd nyitni. Elmondása szerint az csak az infláció ellen fogja védeni.

2020. aug. 27. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
100%

A 6-ossal értek egyet. Miután kiküldött egy statisztikát, hogy mennyi az indított webshopok bevétele, írtam neki. Mivel a bevétel semmit nem mond el a vállalkozásról, csak a nyereség. A hozzászólásomat nem válaszolta meg, egyszerűen törölte.


A kommentem, nekem ez a véleményem róla:


Én úgy érzem, amit árulsz az délibáb, egy álmot adsz el. A forex robot jut eszembe, ami havi 50%-ot tud, mégis facebook hirdetésben találkozom vele 199 Euróért. Ha ekkora biznisz a webshop, miért nem csinálsz te magad többet egymás után, akár 10-20-at? A bevételed 90%-a 1db oktatóanyagból származik. Érdekelne, hogy a résztvevők mit profitálnak a tananyagból. Nem az eddigi legjobb hónap bevétele a lényeg, mert azt totálisan értelmetlen nézni. (Havi 10 milliós bevétellel is lehet veszteséges egy vállalkozás. A terméket be kell szerezni, adók, hirdetés, stb.). Az átlag havi profit már elmondana valamit, mivel a vállalkozást nyereségre játsszák. Arról nézzünk egy kimutatást. A bevételek kb. 50%-a egyébként 0-400 ezer Forint között van. Ebből a nyereség 0-300 ezer között lehet, ami nem túl fényes.Kicsit elment a webshop mellett a munkaerőpiac. 200 nettó alatt értelmes ember nem kel fel itthon dolgozni, 3-400 nettó Pesten teljesen átlagosnak mondható. Akkor ehhez még vegyük hozzá a járulékokat, hogy kapsz táppénzt, meg csöpögtetnek valami nyugdíjat. Ez 4-800 ezer Forint bérköltség a bejelentésekkel együtt. Ekkora nyereségnek kéne megmaradnia a webshopban, hogy tudjam magam után fizetni a járulékokat, nyugdíj biztosítást. Mert, ami a KATA-ból majd visszajön az hideg vízre nem lesz elég. A résztvevők hány százaléka tudja ezt felmutatni? Ha visszaosztjuk a tényleges munkát, postára rohangálást, gép előtt ülést. Milyen nettó órabér jönne ki? Meddig fog működni a webshoposdi? Sok az eszkimó és egyre kevesebb a fóka. Telítődik a piac, úgy, hogy az USA-ban már az online kereskedelem 50%-át az Amazon bonyolítja, Németországban 30%-ot. Persze folyamatosan emelkedik. Pár év és a trendek elérnek Magyarországra is. Ott tartunk, mint a 2000-es évek elején, mikor a multik elkezdték kiszorítani a kisboltokat. Ugyan az fog lejátszódni csak az online térben. Termékkeresés Kínából, itthon eladva 5x-ös áron: 2021-től minden csomag vámolva lesz, nem csak a 22 Dollár alattiak. Kinek adod el a távolkeleti bóvlit aranyáron? 40 éves kor alatt bárki megrendeli ugyanúgy Aliexpresszről, mint a webshop tulajdonosa. Nem hülyék az emberek. Süllyedő hajóban eveztek. Mondtad, hogy pár éven belül nem szeretnél webshop indítást oktatni. Nem is kell, mert egyszerűen nem lesz rá igény, kisboltot se nyitnak már. Írd meg kérlek a résztvevők hány százaléka tudja finanszírozni azt az életstílust, amit te élsz. Hányan utazgatnak egy laptoppal a világban online vállalkozóként? Mekkora részüknek marad meg csak 300 ezer nettó a járulékok, költségek levonása után? Hányan kapták vissza a pénzüket a garancia keretein belül? Akiknek évek után sincs eredmény, úgy, hogy beletették az időt, munkát, energiát. A leírás alapján nekem úgy néz ki, hogy lehetetlenség a pénzt visszaszerezni, hiszen a minőség elviekben biztosítva van. Köszönöm!

2020. dec. 12. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
2020. dec. 12. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
34%

#8


Én megvettem a gyorsítósávját Ádámnak és 6hónap alatt sikerült elérnem az 1millió/hó-t. Elmúlt pár hónapban tartósan 2,2millió forint felett volt a profitom.

Nem kókler Görög Ádám ;)

2020. dec. 12. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!