Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha rendelkezem spanyol felsőfo...

Ha rendelkezem spanyol felsőfokú nyelvvizsgával, az elegendő ahhoz, hogy egyéni vállalkozóként tartsak különórát spanyolból?

Figyelt kérdés
Vagy szükséges hozzá egy diploma? (Pl. Újlatin nyelvek és kultúrák spanyol szakirány). A jogi dolgokra gondolok, nem pedig tudásra.

2020. máj. 30. 15:28
 1/8 anonim ***** válasza:
engem is erdekel.
2020. máj. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
70%
Elvileg tanári végzettség szükséges hozzá.
2020. máj. 30. 17:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Egy felsőfokú nyelvvizsga még nem elég ahhoz, hogy taníthass nyelvet. Tanári végzettség kell - hivatalosan.
2020. jún. 2. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Elvileg kell, gyakorlatban a kutya nem ellenőrzi, nyelvszakos hallgatóként simán beszámláztam nyelviskoláknak meg tanítottam magánban.
2020. jún. 3. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

"Elvileg kell, gyakorlatban a kutya nem ellenőrzi,"


Ez nem teljesen igaz, ugyanis BÁRMIKOR lehet egy adóellenőrzés, ahol nem csak a számlákat nézik át, hanem azt is, hogy van-e jogosultságod (képzettséged) az adott tevékenységi körhöz.


Épp nemrég olvastam ezt a cikket, ahol ugyan a fotózásról van szó, de ugyanúgy bekérhetik a tanári végzettséget is a nyelvoktatásról.

Azért tudom, hogy szükséges, mert nekem is van nyelvvizsgám, de tanári nincs és így nem engedték felvenni a kormányhivatalban az nyelvoktatást a tevékenységi körbe.

2020. jún. 3. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

A cikk, mert szokás szerint lehagytam :D

[link]

2020. jún. 3. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

utolsó: a cikk szerint youtuber se youtubozhat tovabb!???!

nekem ez egy kicsit magas !

Akkor mar youtube videokat se lehet feltõlteni?

Es kulfoldieknek hogyhogy lehet, vki elmagyarazza hogy akkor ez mit jelent?

2020. jún. 3. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
@5 Nincs is senkinél a nyelvoktatás a tevékenységi körben, prostitól a zugnyelvtanárig mindenki egyéb tevékenységi körözik.
2020. jún. 3. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!