Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hova érdemes csocsóasztalt,...

Hova érdemes csocsóasztalt, játékgépet kirakni?

Figyelt kérdés
Ebből meggazdagodni szerintem nem lehet(játékgép, billiárd, csocsóasztal, italautomata kihelyezéséből), de mellékjövedelemként talán nem rossz ötlet. Hol érdemes próbálkozni? Csak bemegyek, és kérdezősködök, vagy van valamilyen hely, amit fel lehet hívni?

2014. máj. 12. 23:02
 1/3 anonim ***** válasza:
kocsmákba gyakran rakják az ilyeneket.
2014. máj. 12. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Játékgépet már nem lehet, hacsak nem videojátékra gondolsz.
2014. máj. 13. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én is épp ebben gondolkodom.Látom a munkahelyemen is,hogy minden szünetben sor kígyózik a kávéautomatánál...stb.Régi emlékeimben pedig szerepel még,hogy csocsóba és zenegépbe is mennyit dobáltunk.Szóval kérlek ha tudsz segíts információkkal.Engem leginkább a jogi/vállalkozás része érdekel,hogy mi kell az induláshoz!?

Egyébként hogy a kérdésedre is válaszoljak ne csak egyet értsek és pártoljak,tapasztalataim szerint kocsmákba,pizzériákba,egyéb FORGALMAS helyeken megy.

2014. júl. 12. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!