Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Dropshiping céget ugy is...

Dropshiping céget ugy is lehet uzemeltetni, ha bizonyos termékeket előre megrendelek s én postázok?

Figyelt kérdés
2020. jún. 20. 22:43
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%

Persze hogy lehet.

De épp az a dropshipping lényege, hogy ne kelljen előre rendelned, ne álljon benne feleslegesen a pénzed. Nyilván mindig előnyösebb, ha ott van a kezedben a termék és azonnal tudod küldeni a vevőnek.

2020. jún. 20. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
ne kelljen előre rendelned, ne álljon benne feleslegesen a pénzed. de ez piacvesztést is okoz
2020. jún. 20. 23:31
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Viszont így pont elbukod a dropshipping előnyeit.
2020. jún. 21. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Plusz innentol te felelsz, mind a garanciaert, mint az elallasert (amit EU-n kivul sokszor nem is tudsz ervenyesiteni).

Egeszen konkretan ez nem dropshiping, ez hivjak webshop-nak.

2020. jún. 21. 02:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%

"Plusz innentol te felelsz, mind a garanciaert, mint az elallasert"


Dropshippinggel is te felelsz, hiszen te vagy az elado.

2020. jún. 21. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
"Viszont így pont elbukod a dropshipping előnyeit" Megmarad a többi termékkel.
2020. jún. 21. 07:30
 7/12 anonim ***** válasza:
54%
Akkor csináld :)
2020. jún. 21. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
nem az a kérdés hogy csináljam e ezt nyilván nem tőled fogom megkérdezni
2020. jún. 21. 08:39
 9/12 Koplárovics Béci ***** válasza:
Amit írsz, az már nem dropshipping. Feltételezem te írtad ki a "kermi"-s kérdést is. Nos, a mostani kérdésnél te már forgalomba hozol egy terméket, tehát minimum kellenek nyilatkozatok, hogy az a hazai szabáályozásoknak megfelelnek, plusz felelősséget is kell vállalnod erre. Hozzáteszem, szerintem a kínai vackokkal üzeletelők nagy része szerintem semmit sem tud erről és/vagy nem is felelnek meg a termékeik a jogszabályoknak. Csak ezt addig le is tojja mindenki, amíg olcsó és nincs belőle valódi baj (pl leég a ház a kínai telefontöltőtől).
2020. jún. 21. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
És akkor drpshipingnél nincs is ilyen kötelezettség? (kermi szám, nyilatkozat, stb?) Oké hogy nem droppshiping, de egy droppshiping profilu cég csinálná egyes kelendő termékek esetében hogy meg lehet rendelni azonnal. ha nem is közeli példa de kicsit olyan amit most láttam: telefontok forgalmazo cég minden oldalán első tétel fertőtlenitőszer amit szintén meg lehet náluk rendelni. Mivel nagyon kelendő bevettek a termékeik közé egy teljesen idegen de nagyon kelendő terméket. itt is az lenne csak itt a meglevő kereskedelmi formátol eltérő formát vennék be olyan temékre amit amugy is árusitok. s a vevő dönthetne, hogy 2 honap alatt kapja meg olcsobban (ez dropshipping lenne) vagy 2 nap mulva drágábban (ez nem az lenne). de akkor jol értem hogy utobbi esetre el kell intézni a kermi számot is, vagy hasonlot? a nyilatkozatot nem értem mert ha én nyilatkozom hogy a hazai szabályozásnak megfelel s utána ég le a vevő háza akkor ki kell fizetnem a házát de ha elintézem a kermi számát akkor nem? És dropshippingben meg semmi se kell?
2020. jún. 21. 09:37
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!