Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Működhet mint egyéni vállalkozás?

Működhet mint egyéni vállalkozás?

Figyelt kérdés

Egy saját vállalkozást szeretnék illetve mint egyéni vállalkozó szeretnék dolgozni a jövőben.


Ehhez mire van szükség?


venni szeretnék egy dobozos autót vagy egy peugeot boxer féle kocsit amivel szállitani fogok.


Saját autóval rendelkező "csomag" vagy "étel futárokra" van kereslet? pl leszerződni iskolákkal ovodákkal és ételt szállitani nekik?


A lényeg hogy mint egyéni vállalkozó csinálnám saját autóval hogy több pénz maradjon nekem.


2020. jún. 24. 14:42
 1/1 anonim ***** válasza:
csomagszállítás alvállalkozóként most is működik több helyen, szerintem például a dpd is áll szerződésben így futárokkal, de hogy kifizetődőbb-e, mint alkalmazottként, azt nem tudom. közétkeztetés az már másik dolog, egyrészt valószínűleg házon belül megoldja a kiszállítást az önkormányzati cég vagy maga az önkormányzat.
2020. jún. 25. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!