Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egy kamionon lenne annyi...

Quelle10 kérdése:

Egy kamionon lenne annyi nyereség belföldiben hogy kényelmesen megéljek úgy hogy én lennék a soför?

Figyelt kérdés

2020. jún. 26. 22:23
 1/6 anonim ***** válasza:
29%

Attol fugg. Ha a kamion nem hitelre van es neked belefer a kenyelmesen megelesbe hogy sosem vagy otthon, igen.


Mivel a kerdesbol itelve biztosan nincs penzed kp-ra megvenni es utana fenntartani egy kamiont, se jogsid nincs ra (ami megint nem ket filler), meg eletedben nem dolgoztal hivatasos soforkent, valamint kapcsolataid sincsenek akik szerveznek a fuvarokat, szerintem tegyel le errol.

2020. jún. 26. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem éri meg.


Én jogsit megcsináltam , senki nem vett fel hetelős belföldire, szüleim mondták, hogy 4-5 millióig nézhetek valami Iveco-t Renaultot és segítenek hitel nélkül. Számolgattam, utánajártam és nem éri meg. Furgonos pl. 125ft/km bérért dolgozik, kamionosként ez 150ft/km ha megbízást akarsz, de fuvar lesz , pénzed nem.

2020. jún. 27. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
54%

#1 vagyok.


Az arak ismereteben meg tragikusabb a helyzet: egy Budapest-Debrecen jarat az 200 kilometer. Km-alapon kb. 30e forint. Ebbol lejon kb. 18e uzemanyagra (25l/100km atlaggal), plusz az utdij, az amortizaciot nem is szamoltam. Marad egy menetbol brutto kb. 12e, fel- es lerakodassal egyutt el is ment vele a napod.


Mar amikor van menet...

2020. jún. 27. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
És nemzetközi viszonylatban mi a helyzet?
2020. jún. 27. 09:47
 5/6 anonim ***** válasza:

Nemzetköziben egy autóval nem éri meg gondolkozni. Nem fogsz munkát találni.

Belföldezni is max billencsezni, vagy valami speciálisat éri meg. De akkor meg kell nyomni a reklámot, marketinget rendesen, hogy kialakuljon egy vevőkör, de még inkább bekerülj valahova fixen alvállalkozóként. Nekünk a vállalkozás egyik része ez. Egy autó van évtizedek óta (nem ugyanaz az egy darab, de mindig csak egy) és arra van fix munka. Nagyon nyomott a piac és nehéz bekerülni jól fizető helyre, ahol mindig van munka is.

2020. jún. 29. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
ahogy en latom xarert hugyert elvallalnak mindent a keleti cegek, de nekik igy is megeri mert 50+ auto van, ilyen egy autos cegek ketlem hogy sokaig birnak igy. A furgonok is amugy kemeny penzbe kerulnek, marmint ha akarsz komfortot is nem csak egy olat a fejed fole vagy ulesen aludni, akkor ahogy neztem a renault twincabek is ilyen 20-30 ezer eurok
2020. júl. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!