Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van egy üzlethelyiségem egy...

Van egy üzlethelyiségem egy kisvárosban és arra gondoltam szivesen csinálnék belőle mondjuk egy vodafone kirendeltséget,ez működhetne?

Figyelt kérdés
Azon gondolkodtam nem nagyon szeretnék másnak dolgozni vagyis pl gyár vagy ilyesmi. Egy kisvárosban lakom és van egy üzlet helyiségem igaz nem bent a városban hanem a város szélén egy forgalmas főút mellett,és arra gondoltam kezdhetnék vele valamit. Szóval van mellettünk két valamennyivel nagyobb város az egyikben van egy telekom és egy telenor a másikban mek már csak egy telekom van meg régen volt vodafone de az már nincs,szóval azon gondolkodtam nyitnék egy vodafone kirendeltséget. Ez,hogy működik ilyen Franchise féle képpen?

2020. júl. 15. 11:12
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!