Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Sima makaron kisbolt nyitásáho...

Sima makaron kisbolt nyitásához milyen végzettség kell?

Figyelt kérdés
Láttam, hogy van boltvezető, és üzletvezető tanfolyam. Ez a ketto kulonbozik, kicsit belezavarodtam mar, mert mindneki mast mond :( eladoi vegzettseg a belepo erre a ket tanfolyAmra, nekem az sincs meg meg. Csak szeretnem tudni, hogy milyen iranyba induljak el. A suli, ahova nelentkeztem ok sem tudtak pontosan megmondani, de valami olyasmit mondtak hogy ha nem helyben fogyasztos, hanem elviteles akkor eleg az uzletvezetoi vegzettseg, ha helyben fogyasztos akkor ahhoz mar vendeglatoi vegzettseg is kell. De ha mar makaron... akkor cukrasz vegzettseg is? En mar teljesen ossze vagyok zavarodva
2020. júl. 17. 17:59
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Először tisztázzuk mi a fene az a "makaron kisbolt"


Azért értem, hogy macaront! akarsz árulni, de te csinálod? Vagy veszed valahol?

Akkor ez egy olyan cukrászda lesz, ahol csak egyfajta süti van?

2020. júl. 17. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Igen, csak macaront, es en keszitenem ott helyben:)
2020. júl. 17. 19:40
 3/3 anonim ***** válasza:
79%
Akkor cukrász és boltvezető végzeztség kell
2020. júl. 17. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!