Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Kockázati tőke bevonást...

Kockázati tőke bevonást hogyan érdemes csinálni?

Figyelt kérdés

Hol találok befektetőt, milyen prezentációs anyagok kellenek? Vannak erre is külön cégek, mint a pályázatírók?


Hogy megy ez az egész?



#tőke #StartUp #tőkebevonás
2020. aug. 5. 08:56
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Ha ilyen szinten nem vagy képbe, akkor sehogy
2020. aug. 5. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

#1

Egyrészt nem képbe', hanem képben. Hiszen nem a belejutásra, hanem a benne tartózkodásra vonatkozik a mondatod. Ha már kioktatsz, tedd azt hiba nélkül! ;)


Másrészt miért kellene, hogy képben legyek? Nem én vagyok a befektető, aki ezzel foglalkozik. Ezért kérdezek.

2020. aug. 5. 12:51
 3/18 anonim ***** válasza:

"Nem én vagyok a befektető, aki ezzel foglalkozik."---eleve a kérdésedben írtad, hogy befektetőt keresel, ebből rajtad kívül mindenki rájött, hogy nem te vagy a befektető :)


16mFt-om van, házra/lakásra gyűjtögettem össze (csak gyorsabban nőnek az árak, mint ahogy képes vagyok félretenni), jelenleg kincstárjegyben és MÁP-ban van.


Miért érné meg nekem jobban, ha ezt hozzád fektetném be?

2020. aug. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:

3#


Nyilván azért, mert nagyságrenddel nagyobb profitot tudsz realizálni ideális esetben.


De ennél jóval több pénzről van szó, és nem csendestársat keresek, hanem befektetőt, aki aktívan (kapcsolatrendszerrel, stb) részt vesz az üzletben...

2020. aug. 19. 13:51
 5/18 anonim ***** válasza:
Aha szóval olyat akinek van pénze kapcsolatai ami odaadó neked, te mit adsz érte?
2020. aug. 19. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

#5

Van egy startup cégem, kifejlesztett termékkel, minimál ügyfélkörrel. Nagyjából 500.000.000Ft cégértékben.

2020. aug. 19. 14:01
 7/18 anonim ***** válasza:
Mi a céged neve?
2020. aug. 19. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:

#7

Miért kérded?

2020. aug. 19. 16:33
 9/18 anonim ***** válasza:
Azért kérdeztem mert érdekel, másrészről tudok 5-6 embert aki beszeretne fektetni és lehet, hogy ők is ismernek további embereket.
2020. aug. 19. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

#9


Oké, ha érdekli őket, add meg az elérhetőségüket és keresem őket.

2020. aug. 19. 20:30
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!