Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Honnan érdemes rendelni,...

Anonimkrd kérdése:

Honnan érdemes rendelni, hogyan szerezzek jó kapcsolatokat mint a nagy elektronikus boltok?

Figyelt kérdés

17 éves fiú vagyok most kezdtem el a saját üzletem. Elektronikus dolgokat adok-veszek kábelektől hangfalakig stb. A szüleimnek van egy élelmiszer,alkatrész stb mindenes uzletük és egy ruhás üzletük amit külön-külön vezetnek de ehhez amit én szeretnék nem nagyon értenek.

Honnan érdemes az árut szerezni hogy jó árban tudjam adni, hogyan lehet leszerződni valakivel vagy valamilyen céggel és stb?



2020. aug. 17. 22:26
 1/1 anonim ***** válasza:
Gyártó cégekkel felveszed a kapcsolatot, vagy nagykereskedővel akik ebben a profilban mozognak.
2020. aug. 18. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!