Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Könyvelőm az én privát ügyfélk...

Könyvelőm az én privát ügyfélkapum belépési adatait szeretné megtudni, hogy azon keresztül intézze az egyszemélyes Kft ügyeit. Ez a helyes út?

Figyelt kérdés
Adott a kérdés. Számomra kicsit abszurd, hogy erre ne lenne más mód. Nem érzem komfortosnak, hogy ilyen adatot kiadjak.

2020. szept. 4. 17:46
 1/3 savanyújóska ***** válasza:
51%
Pedig nincsen, enélkül nem tud kommunikálni a NAV-al. Nekem KATA/ev miatt kellett megadnom, de a számlázórendszerben külön jelenik meg könyvelőként, tehát az állami szervek is látják, hogy nem a nevedben lépett be, hanem a könyvelődként jár el.
2020. szept. 4. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
94%

Eegyke nyomtatványon adj neki meghatalmazást, meg tedd cégkapumegbízottá, valamint önkormányzati portálon is hatalmazd meg. Ha ezek megvannak, akkor szinte mindent el tud intézni.

Én könyvelőként szintén el szoktam kérni az ügyfélkapukat, de csak addig amíg meg nem csinálom ezeket a meghatalmazásokat, utána mindig megkérem a cégeket, hogy változtassanak jelszót.

2020. szept. 4. 17:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
55%

Nem kell neki

EGYKE kellene, de inkàbb cseréld le a könyvelőt, ha már most hazudik neked

2020. szept. 4. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!