Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit tennél, ha cégvezetőként...

Mit tennél, ha cégvezetőként megtudnád, hogy az egyik alkalmazottad homoszexuális?

Figyelt kérdés
2020. szept. 5. 14:21
1 2 3
 1/23 TR75 ***** válasza:
89%
Semmit.
2020. szept. 5. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
84%
Ha nincs hatással a munkájára, nem zavar a viselkedésével másokat, minek kellene bármit is tenni?
2020. szept. 5. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
60%

Ha termeli a lóvét, tőlem háziállatokat, vagy zöldségeket is kefélhet.



Ha fullos csaj...na akkor imádnám. :)

2020. szept. 5. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
70%
Ha nem ütközik az üzlet profiljával és a munkáját jól végzi akkor semmi. De a munkavégzés alól a heteróknál se lenne kivétel so ez nem egy megfelelő érv.
2020. szept. 5. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
85%
Én mindenkitől az várom el, hogy a munkáját profin elvégezze. Termelje a profitot, legyen benne a csapatban, legyenek ötletei. Az, hogy a szabidejében hogyan él nem tartozik rám.
2020. szept. 5. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
49%

Ha nem reklámozza a másságát a most divatos módon és nem vár el előjogokat azért mert homo akkor maradhat.

Ha nekiáll harcolni akkor röpül. Nem azért mert más hanem mert bomlasztja a közösséget.

2020. szept. 5. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 A kérdező kommentje:
Természetesen bármilyen irányból megközelítve lehet válaszolni, de én a homofób kollégák megnyilvánulásainak a kezelése irányából gondoltam a kérdést.
2020. szept. 5. 15:17
 8/23 anonim ***** válasza:
87%
A homofób kolléga nőjjön fel és tanuljon elfogadást. Ahogy nem érdekel a homo alkalmazottam szexuális beállítottsága úgy a másik alkalmazott fóbiája se.
2020. szept. 5. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
96%

Ez egy munkahely

1 nem érdekel kivel kefél valaki, amíg az nem bűncselekmény

2 ha bármelyik alkalmazottamat atrocitás éri, akkor az agresszor repül

2020. szept. 5. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
95%

Ahogy 11.-es irta.

Van homoszexualis (ferfi) beosztottam, nem befolyasol semmit, jol dolgozik. Sot, eselyes, hogy jovore csoportvezetove leptetem elo. Amugy az o dontese, hogy kivel osztja meg az informaciot.


Akinek nem tetszik, es nem is birja visszafogni magat, az pont ugyanugy elmehet, mintha azert nem tudna egyutt dolgozni valakivel, mert az no/szoke/fiatal/idos.

Nem kotelezo munkatarsakkal baratkozni meg sorozni jarni, de aki felnott ember modjara egy normalis munkakapcsolatot nem kepes kialakitani, az tovabb probalkozhat ezzel, csak eppen mas cegnel.

2020. szept. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!