Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mit kezdenétek 21 évesen 50...

Mit kezdenétek 21 évesen 50 millió forinttal?

Figyelt kérdés
Szóval feltételezzük, hogy 21 éves vagy, befejezted az iskolát, van 50 millió forintod (viszont amúgy nincs se lakásod, se autód, se semmid), mit kezdenél vele?
2020. szept. 6. 13:38
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
79%
Egy ésszerű méretű kis lakást vennék és oktatásba fordítanám. Tanulnék, amíg csak tudok, nekem ez az életcélom. A kocsik nem érdekelnek, akármennyi pénzem van, sosem vennék autót. Felesleges.
2020. szept. 6. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
74%
Egy nagyobb város központjában (pár km-re a belvárostól) vennék belőle egy kb. 50-60m2-es lakást. Illetve vennék egy autót, valószínűleg használtat, max. 1-2 millióért. Nagyon csábítóan hangzik 50 millióért rögtön venni egy nagyobb házat, meg minden, de na, hülyeség lenne minden pénzt arra költeni ilyen fiatalon. A többi pénzt meg félre raknám. Esetleg ha egyetemen nem vettek fel államira, akkor önköltségesre jelentkeznék evvel a pénzzel. Esetleg a jövőben utazgatnék egy-két helyre. Mindenesetre próbálnám a pénz nagyrészét félrerakni.
2020. szept. 6. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
44%
Vennék egy kisebb lakást tanulnak valamennyit pedig befektetnek
2020. szept. 6. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
67%
Vennék egy lakást, és egy üzlethelyiséget, kiadni.
2020. szept. 6. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
33%
Ertekekbe fektetnek mert valság jön. Termofold, kaja, tartos elelmiszer
2020. szept. 6. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
23%
Hozzáraknám a jelenlegi 21-hez, és a tervezett 50 évesen való nyugdíjba vonulást előrehoznám 40-re.
2020. szept. 6. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
30%

Ha 21 évesen kaptam volna, akkor kijött volna 3-4 budapesti lakás az árából. Szóval azt vettem volna, meg egy olcsó autót. Egy lakásba beköltöztem volna, többit kiadtam volna. Egyetem befejezése és munkábaállás után, eladtam volna mindet kb. 3x áron, tehát lett volna nagyságrendileg legalább 120-130 millióm minimum. (De inkánn 160-180 millió, mert 3 lakás bérleti díjából inkább tudtam volna megtakarítani, mint elverni mindet)

Megépítettem volna álmaim házát, meg vettem volna álmaim autóját. A maradék legalább 30-40-60 milliót pedig ritka autókban kezdtem volna el forgatni.


Belegondolva, ha most kapnék ennyit, akkor is valami hasonló lenne a terv, csak az eltelt évek miatt kisebb forgótőke állna rendelkezésre

2020. szept. 6. 20:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Miért pontoztatok le?

Indololjatok mar meg...

2020. szept. 6. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Elkölteném. Még ott van előtted az élet ennyit megkeresni.
2020. szept. 6. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
49%
miért pontoztak le? mert ennyi az IQ-a a gyakori kérdések válaszolóinak. Engem is folyamatosan lepontoznak, többet én se válaszolok. Látom te is hiába irtál nagyon jó választ , kár volt mert a fusztrációjukat itt élik ki legtöbben.
2020. szept. 7. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!