Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha rendelkeznétek tegyük fel...

Ha rendelkeznétek tegyük fel 5 millió forinttal, akkor milyen vállalkozásba, jövedelmező folyamatba kezdenétek vele.!?

Figyelt kérdés
A teljes összeg felhasználásra kerülhet, persze nem kötelezően.
2011. nov. 11. 21:52
 1/9 anonim ***** válasza:
Én a tőzsdén kereskednék, igaz értek is hozzá valamelyest.
2011. nov. 11. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én is tőzsdei portfóliókat vennék és közben imádkoznék hogy addig ne dőljön be a világ gazdasága amíg valami profitot nem realizálok:)
2011. nov. 11. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Gondolkodtam én is a tőzsdén, és köszönöm a válaszokat, de olyanra gondoltam ami kézzel foghatóbb, valamilyen vállalkozás, ami biztosít egy bizonyos jövedelmet. Vajon mi lehet az ami a mai világban megérné és érdemes vele foglalkozni. :)
2011. nov. 12. 12:05
 4/9 anonim ***** válasza:

Apám mindig azt mondja, hogy akármilyen irányba halad a világ, akármi történik, az embereknek 3 dologra lesz mindig szükségük: kajára, lakásra, ruhára. Szerinte ha ezzel a három dologgal foglalkozol akkor nagyon mellé nem lőhetsz, lesznek jobb és rosszabb időszakok, de erre a háromra akármi történik lesz kereslet.


Az a baj hogy 5 millió forint egy vállalkozás beindításához szerintem picit kevés, de ha valamit mindenképpen próbálni kellene akkor én egy ingatlanközvetítő céget nyitnék.

2011. nov. 12. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Én cáfolnám az előttem szólót. Én is úgy gondoltam pár éve, hogy kajára mindig szükség lesz és csináltam egy éttermet. Akkorát buktam rajta, mint az állat, gyakorlatilag csődbe vitte az egész életem.


A helyzet a következő: min tud az ember spórolni válság idején? Kaján, ruhán, lakáson és még persze sok máson.


Én manapság semmilyen vállalkozásba nem mernék belevágni.

2011. nov. 12. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Spórolni spórolnak rajta, de enni, lakni és öltözködni mindenképp kell. Ilyen értelemben írtam, hogy ezt a három dolgot nem lehet teljesen elhagyni, nem úgy mint az okostelefont, a UPC HD csomagot, a Lexus-t, stb.
2011. nov. 12. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm. Ételre meg ruhára gondoltam én is. Étellel, annyi gondom van, hogy én Győrben lakom és rengeteg, hegyén-hátán vannak a gyorsbüfék és éttermek.

Ruha üzlethez még mindig kevés sajnos a pénz.

Az ingatlanközvetítéssel, meg annyi gondom van, hogy nem rég voltam ingatlan érétékesítő, csak kiléptem. És a szerződés magába foglalja azt, hogy pár évig nem nyithatok irodát, kivéve ha nem fizetek az előző főnökömnek 1 000 000 ft-ot... :)

2011. nov. 12. 17:31
 8/9 A kérdező kommentje:
Gondoltam állatkereskedésre, luxusautóval személyszállításra, fuvarozócégre persze ezt mind-mind kicsiben elkezdeni. De valahogy még így is úgy érzem, hogy nem ez lesz az ami igazán nekem való.
2011. nov. 12. 17:33
 9/9 anonim válasza:
Nyiss egy kellemes kis kocsmét/pub-ot. Olyan fiataloknak valót, mert ők mindig isznak, egy kellemes kis kávézó jellegű, mégis kis koncertekre nyitott helyet. Egy ilyennek lenne forgalma szerintem. Már 5 misi kevés, de szerintem megéri a befektetést!
2011. nov. 14. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!