Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Én lehetek az új Steve Jobs,...

Én lehetek az új Steve Jobs, ha az az ötletem támadt, hogy áruljuk a dobozt is külön megvásárolható tételként?

Figyelt kérdés
Vagy ez már most is feature?

2020. szept. 6. 20:33
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, sztem ezt meg fokozhatod.

A doboz szövetből legyen, és cérnanként kell osszerakni azt is ;)

2020. szept. 6. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Fokozom én, csak nem fejtettem ki bővebben, nehogy ellopja valaki az ötletemet. Szal: lényegében több fajta doboz lenne, azoknak akik csak telefont kérnek bele, azoknak akik még egy töltőt is dobnának mellé, azoknak akik inkább csak fülest, azoknak akik inkább mindkét kiegészítőt, etc,etc...


Azaz tulajdonképpen nem is a telefon és tartozékai lennének az éves újdonságok, hanem a dobozok, amikbe belerendelheted a "legújabb" csúcsmobilunkat és cuccait. A csomagolással lenne még hova fejlődni és rengeteg potenciál rejlik ebben az árucikkben. A többi termékünknél már nincs hova fejlődnünk. Egyszerűen nincs! Annyira zseniális minden milliméterük és kódsoruk!

2020. szept. 6. 20:43
 3/7 A kérdező kommentje:
2: Bocsánat, hogy az Istenedhez mértem a földi képességeimet. Vajon meg tud nekem bocsátani?!
2020. szept. 6. 20:44
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

@20:42


Valóban tele van Jobs és az Apple története érdekes eseményekkel. Pl mikor a 80-as években a Xerox ötletét lopták el, és sajátjukként árulták. :D

2020. szept. 6. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

6: Ha szerinted is durván gáz ami a cégnél történik, akkor engedd már meg másoknak, hogy hangot adjanak azon véleményüknek, hogy szerintük is durván gáz ami arrafelé innováció címszó alatt történik. És valószínűleg senki sem kérné rajtuk számon az innováció és/vagy úttörő szerep hiányát, ha eddig is huszadrangú senkik lettek volna.


Tudom, most az jön, hogy mondjam meg konkrétan, hogy mi nem innovatív jelenleg a cég termékeiben, szolgáltatásaiban. Inkább ne is menjünk bele.


De nyugi, nem csak náluk van baj. Csak hát "társított brand érték" meg ilyenek...

2020. szept. 6. 20:56
 6/7 anonim ***** válasza:
100%

igen, gáz ami ott megy,

nekem az a bajom, hogy belekeverted a Jobs érát...

ez már nem az! Jobs tényleg látnok volt - még a droid is miatta lett olyan amilyen. Anno amikor a droidot elkezdték feljelesztni akkor jelent meg az első iPhone, 2007-et írtunk. Amikor látták a Googlenél, hogy milyen lett az iPhone akkor változtatta meg a fejlesztés irányát. Addig az android a Symbianhoz hasonló oprendszerhez hasonó rendszert fejlesztett.


és amúgy nyugodtan körbenézhetsz a droidos vackok között is... van ami 2x drágább mint az ájfón. arról mi a véleményed?

2020. szept. 6. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
2020. szept. 6. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!