Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Egyéb kérdések » Milyen megvásárolható dologra...

Milyen megvásárolható dologra vágytok? 21N

Figyelt kérdés
Az történt, hogy kaptam fizetést, a munkám után, de nincs már egy ideje semmi ötletem,hogy mire költsem. Az eddigi dolgok, amikre költöttem a kötelező rezsi+étel kombináción túl, azok mind 'gyűjtögetős' jellegűek voltak. Jogosítvány, nyelvvizsga, tanfolyam, piercing, sminktetoválás. Úgy gondolom ezek hasznos/értelmes dolgok voltak, de most nincs más, amit szeretnék, és gyűjtenem kellene rá, mert amit még tervezek, arra vagy megvan a pénz(következő nyelvvizsga,új bútorok) vagy olyan drága, hogy felesleges lenne most abban gondolkodni(pl egy nyaraló, lakás). Mi az, amire ti vágytok? Beszéltem valakivel, és egyfolytában azt mondta, hogy majd megyek a kirakatok előtt és megállók, hogy 'jajj,de jó lenne megvenni ezt'...de én igazából nem vágyok ilyen dolgokra. Szép, tetszik,de nagyon jó helyen van a kirakatokban. Szerintetek? Mire költsek pénzt?

2018. dec. 27. 21:31
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
89%
Ha ennyire nem tudsz mire költeni, akkor adakozz valamilyen segélyszervzetnek!
2018. dec. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 A kérdező kommentje:
Szoktam önkénteskedni, és adományozni is, de inkább tárgyi dolgokra/ételre van szükség a legtöbb helyen, akkor meg jobban örülnek,ha megveszem és elviszem egyből.
2018. dec. 27. 21:37
 3/15 anonim ***** válasza:
100%
Egy malacperselyre költsd. Aztán ha lesz még olyan pénzed, amit nem tudsz mire költeni, rakd bele, majd ha kelleni fog, akkor tudod, hol keresd. Tanulj meg félretenni, tartalékolni!
2018. dec. 27. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:
Dehát eddig csak ezt csináltam... félre raktam.... Szóval nem hinném,hogy a tartalékolás probléma lenne.
2018. dec. 27. 21:46
 5/15 anonim ***** válasza:
100%
Én házépítésre gyüjtök. Még kell érte dolgozni úgy jó 5 évet minimum. De egyébként szoktam költeni havonta x összeget a hobbimra, ami minden, ami kézműveskedés. Horgolás, barkácoslás stb. Ha meglátok hozzá alapanyagot, akkor megveszem, lehet nem használom el egyből, de gyüjtögetem
2018. dec. 27. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem felesleges lakásban gondolkodnod, mert minél korábban kezded el gyűjteni rá a pénzt, annál hamarabb meglesz. Ki fogsz csúszni az időből. Szóval én arra tenném félre. Vagy külföldi nyaralásra. Vagy nyugdíjra. 😂
2018. dec. 27. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
37%
Puncira.
2018. dec. 27. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
86%

"piercing, sminktetoválás" - "Úgy gondolom ezek hasznos/értelmes dolgok voltak"


Szakadok. A piercingnél, sminknél meg a tetoválásnál kevés értelmetlenebb, feleslegesebb dolog van, maximum a cigi, pia meg drog. Adtad volna menhelynek vagy kórháznak.

2018. dec. 27. 23:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
100%
Utazz, messzire, sokáig.
2018. dec. 27. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
84%
Utazni kell minden pénzből, legalábbis szerintem. Én most éppen egy 6 hónapos Dél-Amerika túrára rakosgatom a pénzt, aztán utána, remélhetőleg addigra jelentősen többet fogom keresni, jöhet a spórolás egy antarktiszi útra, ezek több évet igénylő projektek például.
2018. dec. 27. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!