Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Foglalkozik itt valaki Affilia...

Foglalkozik itt valaki Affiliate marketingel, amerikai piacra, ill. angol nyelvterületre?

Figyelt kérdés
Ha van valakinek tapasztalata e téren, azt szívesen meghallgatnám, részletesen is! Esetleg valami magyar fórum (angolokat is keresek)?

#angol #marketing #amerikai piac
2020. szept. 17. 07:28
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Az ingyenes dolgokkal az a baj, hogy legtöbbször csak kilúgozott verziója a fizetősnek (aki ilyet nyújt, ált. fizetős dolgokat is csinál), ill. ez utóbbiak nagy része már mentori segítséget is ad. Én több (bár nem fizetős) kurzuson is átrágtam magam, de már én is rájöttem, hogy jobb inkább belefogni akár rosszul is, mintha csak tanulja az ember akár hónapokon át.
2021. okt. 26. 22:28
 12/15 anonim ***** válasza:
Énis így vagyok vele, oké nem azt mondom minnél több oldalt megimsersz annál töbet látsz a teljes képből de ha már megvan az alap tudásod valamilyen szinten akkor lazán össze tudsz dobni te is 1 olyan rendszert ami már esetleg tényleg az a passziv jövedelem kategória lenne. még mindig azt vallom, hogy ehhez az egyik legjobb/legegyszerűbb mód a kontentgyártás vagy ha felvágsz online személyiségnek a saját témáidon bellül és megpróbálsz magad köré 1 hűséges nézőtábort összedobni akkor azoknak kb bármit el lehet adni ami mellé te az ajánlásod teszed, meg persze a linked
2021. okt. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:

Szerintem is kell valamilyen szintű kontentgyártás mindenképpen, anélkül nem nagyon működik a dolog (legfeljebb hirdetésekkel).

Gondolom ingyenes forgalomgenerálási módokkal dolgozol, azaz saját weboldal/blog, SEO, közösségi média, videómegosztók, fórumok, stb, esetleg hírlevelet is csinálsz?


Egyébként milyen niche-ben működsz, ill. milyen ajánlatokat promotálsz, low-mid-high-super ticket?

Én úgy gondoltam, hogy az online marketing/business témában indulnék, mert úgy is ezt tanulom, hogy működtessem ezt az egészet, így nem kell mellé megtanulnom még mondjuk a lefogyást, hogy tudjak pl: blogbejegyzéseket írni.

2021. okt. 27. 22:17
 14/15 anonim ***** válasza:
Változó. Amugy kitaláltad majd tervezek 1 blogot inditani + még az online kontentgyártás ami kötelező ha el is akarsz érni az emberekhez ha éppen nincs pénzed hirdetésekre. Általában amit promotálok éppen nem annyira árazás alapján lövöm be hanem egy inkább külön nichekre bontom le pl nekem webnoldal készités és ahhoz kapcsolodó kategóriában mert az érdekel kb és tudok is róla mit irni, email listán nem annyira gondolkodtam, hallottam már jókat az email marketingről de igyis kontengyártás+munka mellett még azzal is foglalkozni lehetetlen lenne max ha főállásban csinálnám. Termékválasztásról másoktol is csak azt hallottam hogy olyat válassz amit te is használsz esetleg vagy hogy valamilyen szinten közel áll hozzád, előtte énis promotáltam mindent is kb ami csak megtetszettt vagy sokat kerestem vele volna eladásokként de már inkább arra megyek rá amiről énis őszintén tudok beszélni és amit ismerek annyira hogy tudjam hol és kinek lehet rá szüksége. Főleg ha 1 blogot épitessz fel köre nagyjából ugy a legkönyebb kijátszani a face/reddit gruppok szabályrednszerét hiszen nem magadat promózod te csal értéket közvetítessz azon keresztül, aztán abba már anyi affiliate linket raksz amennyit szeretnél
2021. okt. 27. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

A weboldal készítéssel én egyenlőre hadilábon állok, egy ingyenes tárhely és domain szolgáltatót próbáltam ki, egyenlőre installáltam egy WordPress theme-et, de le cserélném egy másikra, csak nem tudom, hogy kell, még nem volt kedvem utánanézni.

Email listát ma már szerintem szinte mindenki csinál, és az adott termékhez, amit promotálsz, általában adnak email template-eket is (meg minden mást is, közösségi média tartalmakat, videókat, képeket, akár cikkeket is, csak egy kicsit át kell írni őket).

Ha esetleg a nagy webhosting szolgáltatókat promotálod, az tudtommal high-ticket, és szinte biztos, hogy elég sales tools-okat adnak hozzá. Az a kérdés, hogy milyen időközönként küldesz emailt, ill. hogy teljes magazinszerű hírlevelet csinálsz (ehhez lehet linkelni a blogbejegyzéseket is, meg más oldalak hasznos dolgait, amit pl: éppen olvasol), vagy csak egy pár bekezdéses szöveges emailt küldesz. Minimum a blog látogatóit érdemes "begyűjteni" listára, hiszen akkor kipostázhatod nekik akár csak az új bejegyzéseket is.

A FB csoportokat sokan mondják, hogy jók (reddit-et annyira nem ismerem), de nem tudom, hogy itt elég e, ha tartalmakat posztol az ember, esetleg hozzászólogat, mert én pl: nem szeretnék közvetlenül messengeren is kommunikálni (itt is lehet emailt kérni beiratkozáskor).

Termékeknél én is azt olvasom mindenhol (és persze logikus is), hogy csak olyan, valódi értékkel bíróakat érdemes promotálni, amit az ember maga is megvenne.

2021. okt. 28. 23:05
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!