Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Foglalkozik itt valaki Affilia...

Foglalkozik itt valaki Affiliate marketingel, amerikai piacra, ill. angol nyelvterületre?

Figyelt kérdés
Ha van valakinek tapasztalata e téren, azt szívesen meghallgatnám, részletesen is! Esetleg valami magyar fórum (angolokat is keresek)?

#angol #marketing #amerikai piac
2020. szept. 17. 07:28
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Az 'affiliate marketing'-nek nevezett MLM-klon mar 10 eve is nagyon ciki volt, epeszu ember nemigen foglalkozik vele.
2020. szept. 17. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 xswerdy ***** válasza:
100%
szerintem az 1. valamit nagyon összekever. Lehet, hogy van MLM cég, aki 'affiliate marketing'-nek hívja magát, de ez alatt a fogalom alatt egész mást értünk: a honlapodon elhelyezel linkeket, és a tőled érkező vevők után jutalékot kapsz. Pl. van egy utazási blogod, ahova beteszed pl. egy utazási iroda linkjét.
2020. szept. 17. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

Igen, ahogy xswerdy írja, pontosan ezt jelenti az affiliate marketing, és nagyjából ebből él a fél internet.

Ha valaki esetleg tud ajánlani hasznos szakmai fórumot hozzá, azt megköszönném!

2020. szept. 17. 16:52
 4/15 anonim ***** válasza:
Nagyon sok fórumot találsz, ha Google-be beírod ezt. Hasznosabb, mintha itt kérdeznéd meg. Affiliatefix szerintem az egyik legjobb, de akad bőven egyéb angol fórum.
2020. dec. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
Köszi, ezt megnézem!
2020. dec. 24. 02:08
 6/15 anonim ***** válasza:
Kb otthon vagyok benne, de az egész kb csak arról szól hogy mit akarnál "megmutatni" és kinek, amint ezt kitaláltad a közösségi médián valami kontentet gyártassz hozzá hogy az emberek megtaláljanak és ha kellőképpen jó tartalmat gyártassz ami felépiti bennük a bizalmat és felkelti az érdeklődésüket már kb jóhetnek is az első eladásaid. Én most 1 blogban gondolkozok majd leirom hogy ment
2021. okt. 18. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Köszi az infót, angolul csinálod egyébként?
2021. okt. 19. 21:08
 8/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy lehetne magyar közönségben is potenciál de csak ha a nagyszámokat nézzük magyar nyelvet beszélik 13M az angolt meg 1,5Milliárdan. Azért onna kicsivel nagyobb a merítés
2021. okt. 20. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
Engem is az angol nyelvű piac érdekel. Egyébként hogyan kezdtél neki, valamilyen fizetős kurzus alapján csinálod, vagy ingyenesekből, esetleg mentor segít, talán netes/videós tutorial-okból tanulod?
2021. okt. 22. 00:41
 10/15 anonim ***** válasza:
Fizetős kurzus a legtöbb esetben csak pénzkidobás, minden amire szükséged lehet azt megtalálod a neten ingyen is, de ottis szelektálni kell mert ha meg már tul sok infód van akkor meg abba lehet belezavarodni. A legtöbb inkább a gyakorlati kivitelezésen mulik abból tanultam kb énis a legtöbbet idáig hogy mit ne csináljak aztán most már saját magam is ki tudok találni valamit rá
2021. okt. 22. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!