Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mely üzletekre/boltokra "van...

Mely üzletekre/boltokra "van szükség" manapság? Vagyis melyek nem fuccsolnának be már szinte a kezdetekkor? Mindenki azt mondja mindenből sok van! Villamossági szaküzlet, élelmiszer és vegyesbolt, festékbolt, horgászbolt, mindenből sok van, mondják.

Figyelt kérdés
Mintha az egész ország szerint semmi újra sincs már semmiből szükség...

2020. okt. 2. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
74%
A webshopok világában kb. olyanra amiből nincs ezer meg egy, tehát valami rétegtermék/nincs forgalmazója itt stb, és/vagy hozzáértő vagy ezért nagyobb árréssel tudod üzemeltetni, és/vagy, olyan egyéb üzleti előnnyel rendelkezel, amivel más nem (pl. olcsó beszerzési forrás)
2020. okt. 2. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Nem webshop. Üzletet írtam. :)
2020. okt. 2. 20:44
 3/10 A kérdező kommentje:
Mindenki azt mondja mindenből sok van! Villamossági szaküzlet, élelmiszer és vegyesbolt, festékbolt, horgászbolt, mindenből sok van, mondják...
2020. okt. 2. 20:44
 4/10 anonim ***** válasza:
74%

Ha olyan üzletet akarsz, amire mindig is lesz kereslet, akkor a Maslow piramis legalján érdemes kutatni: szexshop, élelmiszer üzlet, egészségipari szolgáltató (akár gyógyszertár, akár étrend kiegészítőket árusító bolt). Ezen kívül globális gazdasági világválság idején különösen jól teljesítenek a kocsmák is.


Mindig akadnak olyan területek, ahol igény merül fel a fentiekre. A kérdés, hogy van-e olyan vállalkozó, aki képes megadni a vevőnek, amit szeretne a kellő helyen és időben. Folyamatosan felkészültnek kell maradni a célpiacodról és akkor a konkurencia előtt észreveheted, hogy hol keletkezik a vevőkben látens igény egy adott szolgáltatás iránt.

2020. okt. 2. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Piac ,elelmiszer. Pl.kulfoldrol behozott olcsóbban elelmiszer ami itt nemnagyon van. Kapasbol tudok sorolni 10olyan elelmiszert ami pl.itt semmilyen formaban nincs de romaniaba van és jó áron.
2020. okt. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Es én azokat például minden nap tudnam enni ,annyira izletesek . Gondolkodom én is a behozatalon
2020. okt. 3. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nem is azt mondtam, hogy webshop-ot kell nyitnod...


Minden hülye webshop-ot csinál, amit sok esetben olcsóbban lehet üzemeltetni, mint egy fizikailag létező boltot. És neked a webshop is konkurenciád. Kapísi?


#1

2020. okt. 3. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Ok első, ich habs verschtanden! :D Világos már mire értetted, mint a Borsodi. ;)
2020. okt. 3. 14:39
 9/10 anonim ***** válasza:
Ich habe verstanden. Ha már a nyelvtudásod fitoktatod :D
2020. okt. 3. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Habs lesz az, ami nálunk olyan, mint a jól megaszondtad, a lávollak, az akkora feeling, vagy az oszt. És nem fitoktattam semmit sem, valamit benéztél, lazán válaszoltam, ahogy éppen te magad is tetted.
2020. okt. 3. 18:52

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!