Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Van olyan vallalkozasi teveken...

Van olyan vallalkozasi tevekenyseg amibe erdemes belefogni, ha van 20 millio forintom s a cél az hogy kivehessek belole havi fel millio hasznot mikozben a tőke jobban emelkedjen mint a legjobb biztonsagos passziv befektetes kamata ami ugy tudom 10%?

Figyelt kérdés
Fontos hogy vagy ne kelljen hozza szaktudas vagy utkozben megtanulhato legyen, es biztonsagis legyen. Vagyis valami alacsony kockazati rata legyen. Nem meggazdagodni akarok belole csak egy magas fizetest a toke megtartasat illetve inflacio feletti noveleset s ezen felul inkabb munkat raknek bele az ugybe.
2020. okt. 18. 09:26
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

Úgy látom, kérdező, Te csak kötözködni jöttél.

Kár... Nem szeretek feleslegesen időt pazarolni, mert "az idő pénz" :-)

2020. okt. 18. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
79%

Én értem, mire szeretnél kilyukadni: egyszerre kívánod növelni a tőke vagyonodat és a passzív jövedelmedet is. A leírásod alapján én valamilyen kereskedelmi ingatlant vásárolnék (de csak azért, mert nekem személy szerint erre van rálátásom): raktárakat, hűtőkamrákat, üzlethelyiségeket. Az ilyen típusú létesítmények bár nem 20 millió Ft-ba kerülnek, mégis elég lehet a 20 millió, amennyiben az ügyletet társbefektetőkkel együtt valósítod meg. A kereskedelem amúgy is egy kiforrott iparág - ha erre a piacra akarsz belépni, mindenképpen szükséged lesz kapcsolati tőkére is a pénzed mellett.


Végső soron az, hogy mennyit hozol ki a pénzedből, minden esetben a pénzügyi intelligenciádon múlik. Évi 10%-os megtérülési ráta az átlag embereknek mesebeli ígéretnek tűnik, miközben egy szakmai befektető gyatrának látja. A kettő közötti különbség a pénzügyi intelligencia.

2020. okt. 18. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
63%

Érdekes, nekem 5 forintom sem volt, mikor vállalkozást indítottam, nem hogy 20 millió, mégis ki tudok venni havi 500 ezret, még többet is.

Csak hogy a sok hülye képben legyen!

2020. okt. 18. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Hat igen...



Amugy szerintem ez nem pasziv jovedelemnek szamitana 12-es

2020. okt. 18. 20:00
 15/15 anonim ***** válasza:
Az a jó kérdés, hogy milyen tetszőlegesen embertelen melóra vágysz az elkövetkezendő pár évben, de tébolyodott módon, tehát tolni is fogod végig, mint akinek kötelező.
2021. jún. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!