Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Irtok jó vállalkozás ötleteket...

Noro2 kérdése:

Irtok jó vállalkozás ötleteket amikhez nem kell hatalmas nagy toke?

Figyelt kérdés
A nagy toke alatt azt ertem hogy 1 milla felett
2020. nov. 7. 18:44
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
65%
Persze majd írnak..
2020. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
Sőt, ne is kelljen hozzá tőke, csak hozza a pénz nulla munkával, igaz,
2020. nov. 7. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Én kifejlesztésén egy robotot ami falat fest. Szerintem anyagilag nem lehet drága de sok meló. Lenne rá kereslet.
2020. nov. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Webáruház?

Megéri?

2020. nov. 7. 19:48
 5/14 anonim ***** válasza:
77%
Falfestő robotokat áruló webáruház még meg is érné.
2020. nov. 7. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Taxizás?
2020. nov. 7. 19:59
 7/14 anonim ***** válasza:
75%

webáruházból mér annyi an, hogy többet költesz marketingre, mint amit forgalmazol vagy olyan értékesítési jutalékot fizetsz ami az árréseden túlmutat ez Eu import miatti kamikaze árversenyben. Megérte kb 2005-2010 között. Akkoriban én 150.000-es Cora bevásárló kártyából alapítottam rá az első Bt-met, amit 2011-ben eladtam végül ezzel a profillal.

De akkoriban a piacon volt 1400 legálisan működő webshop itthon összesen ( és ebbe már a Vatera is bele tartozott ) .

Ma már mint égen a csillag és nem látszódnak a kis tőkével bírók a tengerben.


Korábban mondogattam az iskolabüfét, amit 400.000-ből indítottam 5 éve, de most az se nagyon javasolnám a rendkívüli jogrend miatt.


Szolgáltatások közül érdemes inkább gondolkodnod, amiben kicsit otthonosabban is mozogsz, vagy pár száz ezerből tovább tanulva kompetensebb lehetsz benne és pl. online is megoldható .


Valamelyik nap írtam, a pénzügy-számvitelt végző kérdezőnek, hogy a számviteli trv. alá nem tartozó adózóknak könyvelhet, mérlegképes könyvelői nélkül is ( Egyéni vállalkozót, őstermelőt, adószámos magánszemélyeket, katas e.c.-t, bt.-t) egy pár 10 ezer forintos programmal is, ügyfelenként 5-10-20 ezerért.


Tb-Bér ügyintéző ugyanez, 80-150.000-es tanfolyam, ugyanazzal a szoftverrel.


Ha ügyes vagy, akkor kisebb kajáldát is kihozol nem egész 1 millióból, de megint kompetencia és covid kérdése.

2020. nov. 7. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:

7. Koszi

Hasznos volt

2020. nov. 7. 20:15
 9/14 A kérdező kommentje:

Egy baratom mondta hogy o nagyot kaszalt a karacsonyfa arulassal

Szerintetek?

2020. nov. 7. 20:18
 10/14 anonim ***** válasza:
95%

Taxizni hogy akarnál tőke nélkül? Csak guglizz rá milyen autókkal lehet.

Egyébként szobafestő, mázoló, csak egy jó létra, meg pár ecset kell, kis túlzással

2020. nov. 7. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!