Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Emagnak mennyi jutalékot kell...

Emagnak mennyi jutalékot kell fizetni eladások után?

Figyelt kérdés

2020. nov. 12. 20:09
 1/6 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen termék.


10-30% között jellemzően és kéthetente van elszámolás.


A bankkártyás fizetéseket csak két hét múlva kapod meg egy összegben, evonva belőle az értékesítési jutalékot.


Addig saját zsebből kell finanszíroznod a kiszállításokat és a termékek eladását, beszerzését.

2020. nov. 12. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Nekünk 26%-ot mondtak. Mondtam a hölgynek, hogy ne nevettessen már...
2020. nov. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

A jutalek tablazatban van benne a szerzodeses mellekletek kozott.


Egyèbkent hatekony marketing eszkoz is lehet. Egy webaruhaz gdpr-re online marketingre stb tobbet koltesz osszessegeben eladas nelkul is plusz nyitott a romàn ès bolgàr piac hozzà exportra.



Itt csak akkor fizetsz ha van is konkret eladasod.Napi 100-150.000-es forgalmat generalt első hèten nekem.De nem győztem volna a tempot tőkèvel mert így kèt hetre kb masfel-3 milliot kellett volna csak àruba forgatnom folyamatosan melléktevèkenysègkènt. Fő tev.körbe ennek töredèkèből is megvagyok.

2020. nov. 13. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

A 10-30% tényleg sok! Kifizetek mégegyszer egy áfát. De,igen ahogyan írtad van marketing előnye és új piacszerzésre is alkalmas!

köszönöm a válaszokat

2020. nov. 13. 08:26
 5/6 anonim ***** válasza:

Igen, illetve ne felejtsük el, hogy itthon webáruházazni elsősorban pont hogy eu importból, vagy háromszög ügylettel lehet eredményesen, vagy egyéb módon, ahol az áfával tudsz annyit "játszani", hogy gyakorlatban az áfa helyett fizetsz jutalékot a termékre.


Nekem pl. fő tevékenység költség áfáaj 18-27%, de eladásin 5%-al áfázik. Ebből adódóan évente többsáz ezer áfa követelésem van bent. Ha promózni akarok, akkor megéri úgymond feltölteni pár EU import terméket és eladni, mivel tudok olyan árat ajánlani, hogy a nettón beszerzett áru után sem keletkezik itthon áfa fizetési kötelezettségem áfabevalláskor, a már más tevékenység okán meglévő áfakövetelés miatt.

2020. nov. 13. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Igen, pont azt számoltam, hogy mennyibe kerül a vámeljaras, 10000,plusz csomagonkent 1100ft és vám meg még áfa is. Jobb az EU import, adom én is.
2020. nov. 14. 11:04

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!