Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Temuról rendelt kacatok...

Temuról rendelt kacatok tovább forgalmazásához mi kell? Nem nagyba csinálnám.

Figyelt kérdés

Én is vettem már búcsúba, vásárba stb helyeken olyan dolgokat, amik Alin vagy most Temun pl 300 ft, de ki adtam érte 1.000-1.500 ft-t mert ott volt helyben.

Illetve jogvédett dolgokkal, amik pl egy adott tematikához kapcsolódnak Marvel/DC, Online játékok, harry potter, LOTR stb, azok termékeit nem pakolhatom csak ki egy kirakodó vásárban, hogy itt van olcsó vigyed?!


Láttam már hasonlót, de pl hogy nyugtát adjak róla, ahhoz mi szükséges?

Nem a spanyol viaszt találom fel, de mindegyik terméken lenne azért egy kis haszon már megérné beruházni.

Ma majálison láttam egy hasonló kipakolást, extra drágán adott pár 100 FT-s tételeket.


máj. 1. 20:18
 1/9 anonim ***** válasza:

-termék eredetét igazoló számla

-márkás termékek forgalmazásáról szóló követelményeknek való megfelelés.

máj. 1. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
+ Természetesen vállalkozói igazolvány, és minden ami azzal együtt jár.
máj. 1. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

"tematikához kapcsolódnak Marvel/DC, Online játékok, harry potter, LOTR stb, azok termékeit nem pakolhatom csak ki egy kirakodó vásárban, hogy itt van olcsó vigyed?!"

Dehogyisnem, csak viseld a következményeket...

máj. 5. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

"Láttam már hasonlót, de pl hogy nyugtát adjak róla, ahhoz mi szükséges?"

Menj be a NAV ügyfélszolgálatára, vagy egy könyvelőirodába fogadóórára és elmondanak neked minden tudnivalót egy kereskedelmi vállalkozás indításával kapcsolatban!

A nyugta lassan már nem lesz elég, online pénztárgép kell piacra is.

máj. 6. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

"Nem a spanyol viaszt találom fel, de mindegyik terméken lenne azért egy kis haszon már megérné beruházni."

Gondolom ennek jó alaposan utánaszámoltál, azért állítod ilyen magabiztosan...

máj. 6. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

"Ma majálison láttam egy hasonló kipakolást, extra drágán adott pár 100 FT-s tételeket."

Nem elég drágán kínálni valamit, el is kell tudni adni.

Azonkívül csak olyan árukat adhatsz el, amiről van szabályosan lekönyvelt bejövő számlád is.

máj. 6. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

"Nem nagyba csinálnám."

Akkor mi értelme?

máj. 6. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Felesleges, nem érdeklik kérdezőt a válaszok... :(
máj. 8. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Csatlakozz a "Rendelj kacatot Temuról és add el a piacon!" fészbuk csoportba és mindent elmondanak!
máj. 8. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!