Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Hogyan kell a ruhákat beszerez...

Hogyan kell a ruhákat beszerezni webshopra?

Figyelt kérdés
hogy kerestek nagykert? Vagy kit kerestek? Hogyan juttok a ruhákhoz? És ha pl nem magyar márkájú ruhákat szeretnék hanem legyel,olasz?

2020. nov. 17. 11:58
 1/5 anonim ***** válasza:
27%

szerintem engedd el

van még jó pár dolog, amit tudnod kéne

ha itt akarod megtanulni ezeket, inkább ne kezdj bele ilyesmibe

először is ajánlom a sulit, azzal nem nagyon lőhetsz mellé

utána gyakorlat valami ilyen téren, aztán ha úgy érzed képbe vagy, na majd akkor vágj bele

2020. nov. 17. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:
0%
Egyessel maximálisan egyetértek. Ha ilyen alapvető dolgokat nem tudsz,akkor szerintem fölösleges belekezdened.
2020. nov. 17. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nincs igazatok! Nekünk is van női ruha webáruházunk. Felesleges ezért suliba járni. Budaörsön tudsz ruhàt venni, ott adnak nagyker áron. Külföldi ruhàhoz pedig külföldi nagykert kell keresni. Rendelésnèl meg kéred, hogy ott szeretnéd az ÁFA-t befizetni. Így le van a gond arról is.
2020. nov. 18. 06:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Amúgy ha CSAK webshopot szeretnék,üzletet nem az milyen suli? Nem hiszem h mindenki aki b.milyen webshopot nyit ezért elmegy suliba. Az más ha üzletet szeretnék és én is dolgoznék mint eladó,de ez most csak webshop. Meg arra gondoltam,hogy esetleg csak ismerős révén működik.
2020. nov. 18. 07:00
 5/5 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell hozzá iskola. Kiváltod a vállalkozóit és felveszed a 4791 számú TEÁOR kódot. #3 voltam


[link]

2020. nov. 18. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!