Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Vennétek tőlem bútort? Többi...

Vennétek tőlem bútort? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nagyon tetszenek a régi bútorok felújított, újra gondolt változatai. Imádom a regi fa bútorokat, kanapékat, asztalokat mindent. Van itt a környéken egy figura aki irtó olcsón árul használt, régi, időnként antik bútorokat, kb mindent ami kell egy háztartasba. Sajnálkozva nézem a hirdetéseit hogy milyen jó dolgokat tudnék vele csinálni, vagy éppen milyen környezetbe illene az adott bútordarab. Megmondom őszintén engem a minimál, modern, a russztikus-vidékies, és a skandináv bohém (főleg ez, és ennek sem a túltolt változata érdekel) a retro és talán a mediterrán hangulat, lakberendezés érdekel, tehát ezek hatásainak szellemében esnék neki a kiszemelt bútornak.

Szóval a pontosított kérdésem nem csak az, hogy vennél e tőlem bútort (tételezzük fel hogy a felújitás minőségi, és nem gagyi) hanem az hogy erre vajon mekkora kereslet lehet? Mondjuk marketplace-re jofogásra tenném fel az elkészült darabokat, és nem egy új, vagy egy restauralt antik butor árán, hanem ésszerű árkategoriában. Életképes ötlet? A környéken nem nagyon lenne konkurenciám, és ez a fajta elfoglatság se állna túl messze a személyiségemtől. Huh ez lehet hogy részletesebb lett mint szerettem volna, de tényleg minden vélemény számít, főleg ha valaki jártas hasonló témában.



2020. nov. 18. 23:45
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne agyalj, hanem csinald. Legrosszabb esetben buksz rajta par szazezret, akkor miert ne vagnal bele?
2020. nov. 19. 00:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Szerintem annyit se. Amit attól a tagtól össze válogattam ma fejben persze, az 18 ezer forint. Egy fotel egy komód, egy dohányzó asztal, egy lóca, egy bőrönd, könyves polc, és egy tv álvány vagy mi. De köszi a tippet. :)
2020. nov. 19. 00:37
 3/7 anonim ***** válasza:

Csak figyelj rá, hogy ne tegyél tönkre értékes antik darabokat az újragondolással.

Különben a restaurálással nagy pénzeket lehet keresni ha jól csinálod. Az antik bútor gyakorlatilag műtárgy. Csak nem szabad újragondolni.

2020. nov. 19. 00:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Nyilván az antik, az antik. A restaurálás teljesen más tészta mint tömeggyártott retro bútorokat saját izlésünkre kipofozni. Elsősorban praktikus, és hasznos darabokra gondoltam, amiknek egy mai otthonban is lenne funkciója.
2020. nov. 19. 00:51
 5/7 anonim ***** válasza:
Az a baj hogy sok volt a szöveg de nem láttunk egy bútort se. Attól függ. pár jól berendezett lakás latvanyterve segítene abban, hogy eldöntsük akarnánk e olyat amire gondolsz. Így amit leirtal az alapján bármit elképzelek és lehet igen és nem is
2020. nov. 19. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 xswerdy ***** válasza:
60-70-es évek bútorait sokszor ingyen elvihetőként is megkapod, ezekről van sok újragondolós kép a neten, ebben lehet fantázia. Amit bukhatsz, az igazából csak a munkaidőd. Az meg majd kialakul, hogy sikerül-e akkora felárral eladni, ami arányban van az időddel, aztán legfeljebb abbahagyod.
2020. nov. 19. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Szerintem ebből nem igazán lehet megélni ilyen formában.

Akinek egyedi, különleges bútorokra van szüksége az ritkán keres marketplace-n meg jófogáson, hanem ennél professzionálisabban keres szerintem

2020. nov. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!