Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Érdemes belekezdeni egy...

Érdemes belekezdeni egy autóbontóba?

Figyelt kérdés
Egy vidéki megyeszékhelyen lenne, a közelben nem nagyon van olyan hely ahol foglalkoznak autók/motorok bontásával, használt alkatrészek forgalmazásával. A kérdésem hogy mekkora lenne erre az igény önök szerint? Több márka bontott alkatrészeit gondoltam forgalmazni, először inkább népszerűbb autókkal kezdeni, pl: suzuki, opel, ford, citroen stb. Emelett persze működne a helyszínen egy szervíz is, hogy akár helyben kicserélnénk az alkatrészt jóval az új alkatrészek ára alatt, természetesen minőségi használt alkatrészek felhasználásával. Viszont nem tudom érdemes e bele vágni, vagy inkább mindenki az új alkatrészt veszi.

2020. nov. 26. 23:05
 1/2 anonim ***** válasza:

Csak nehogy megjelenjenek a telephelyeden "a jóbarátok"...

Olvastam már ilyen történetekről.

2020. nov. 26. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
59%

Mi hogy a picsába szüljük ki, hogy helyileg milyen igény van egy X szolgáltatásra?


Csináltass piackutatást.

2020. nov. 27. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!