Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Nemzetközi (füszerekkel,ételek...

Nemzetközi (füszerekkel,ételekkel) webshop-ot szeretnèk indítani. Hogyan tudok beszerzöt találni?

Figyelt kérdés

2020. dec. 10. 12:31
 1/5 anonim ***** válasza:
31%
Most azt várod, hogy más neked beszerzőt kutasson? Én szívesen segitek amennyiben megfizeted a konzultációs díjt.
2020. dec. 10. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Segítséget várok nem azt hogy más csinálja meg helyettem.

Ha hasznos információval** nem tudsz szolgálni akkor inkább ne pazaroltad volna a drága idödet.


**információ alatt azt értem, hogy valaki talád irányt tud mutatni, hogy hová kellene vagy lenne érdelmes fordulnom ilyen ügyben.

2020. dec. 10. 17:38
 3/5 anonim ***** válasza:
69%
Tudok szolgálni hasznos információval amennyiben hajlandó vagy az információért fizetni. Úgy tűnik magadtól, ingyen nem mentél semmire.
2020. dec. 10. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nehéz dologba próbálod vágni a fejszéd pont most, a járvány közepén.
2020. dec. 13. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Uhhh....a egyik legkadinálisabb kérdést mástól várod.ezt senki nem fogja neked elárulni. Vagy mert nem tudja, vagy mert nem akarja. Ha a koncepció kialakítására nincs ötleted, érdemes lenne megtanulnod és egy webshophoz elmenni alkalmazottnak.
2020. dec. 14. 09:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!