Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Aki indított már be saját...

Tomy88trance kérdése:

Aki indított már be saját vállalkozást kickstarter-rel az milyen biztonsági lépéseket tett annak érdekében, hogy pl. ne nyúlják le a megvalósulás előtt az ötletét amire a vállalkozását alapította?

Figyelt kérdés
Gondolok itt szabadalmi dolgokra leginkább, vagy pusztán szerencse kérdése-e?

2021. jan. 8. 18:52
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
A szabadalom bejegyzése szerintem költséges. És minden aprósággal ki lehet kerülni aztán ha nem elég alapos. Nem véletlen, hogy az apple még valamelyik ájfón formáját is le akarta védetni (azt már nem tudom, hogy le tudta-e). Szerintem itt nem fogsz találni olyat, aki kickstarteren indított be vállalkozást, mivel nem túl sok ilyen volt Magyaro-on, és akinek sikerült, az biztos nem a gyk írogat.
2021. jan. 8. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
88%
Ha csak ennyin múlik az ötlet/termék, hogy pikk pakk le lehet nyúlni, akkor inkább bele se kezdj.
2021. jan. 9. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
A kickstarter se pikk pakk megy ,szóval annyi idő alatt míg összegyűlik a szükséges tőke addig lenyúlhatják nem?
2021. jan. 10. 00:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!