Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Létezik olyan megoldás,...

Létezik olyan megoldás, amivel a webáruházam (woocommerce) összekötöm egy affiliate bővítménnyel, és a "hűségpontokat" valódi pénzre válthatják az emberek?

Figyelt kérdés
Az tudom, hogy nagyon sok cég a partnerprogramját kiterjeszti, és bankkártya kinézetű plasztik kártyákon helyeznek el vonalkódot, amivel a többi partner céggel ha vásárolnak, és leolvassák/lecsippantják, különböző kedvezményt kapnak az ügyfelek. (Spar, Coop, Tesco kártya stb) A kérdés viszont az, hogy én az előfizetőimnek adnám a marketing költségek nagyobb részét, de ezt olyan módon, hogy egy valódi bankkártyát kapnak készhez és azzal tudnak vásárolni. Pl meghív valakit és kap az ő befizetése után 10%-ot, akkor azt a pénzt a boltban elkölthetné stb.

2021. jan. 13. 11:30
 1/1 A kérdező kommentje:

Mielőtt valaki azt írná, hogy a fenti példa elképzelhetetlen, mindenképp jelezném, hogy ilyenről már hallottam, csak már nem emlékszem rá pontosam, hogy melyik cég csinálja. A lényege az volt, hogy egy külföldi ország(talán balkáni lehetett) egyik cégénél lehetett nagy mennyiségben bankkártyákat rendelni, amiket összekötöttek a fenti módon és az ember ATM-ből tudott pénzt levenni, boltban vásárolni stb.


Nekem igazából már az is jó lenne, ha az oldal kiírná mekkora az egyenlege, és azt kérvényezhetné, hogy megkapja, és én akár Revoluton átutalom. Adózás szempontjából ugye hazánk igen érdekes helyzetben van, kérdéses hogy mennyire megvalósítható, de külföldön nem hiszem hogy ebből probléma lenne, van esetleg valakinek tapasztalata, hallott valamit hasonlóról? Előre is köszönöm..!!! :)

2021. jan. 13. 11:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!