Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Úgy hallottam, hogy a környékb...

Úgy hallottam, hogy a környékbeli országokból olcsóbban tudnék beszerezni a munkámhoz alkatrészeket. Vizzel kapcsolatos csövek, szerelő idomok stb. Tudtok ebben segiteni, hol találom ezt meg?

Figyelt kérdés
Elegem van ugyanis abból,hogy a szolgáltatói szektorban dolgozva 5 éve nem tudom emelni az áraimat..viszont én egyre drágábban jutok hozzá alkatrészekhez.viszont fél füllel hallottam,hogy egy konkurencia romániából,szlovákiából féláron szerzi be ugyaezeket!persze el nem árulná,hogy honnan...érthető mondjuk..
2010. aug. 15. 07:48
 1/2 anonim ***** válasza:
Romániában biztos,hogy sokkal olcsóbbak a fém szerelvények.El kel ruccani szétnézni egy kirándulás keretében és lenézni az árakat.Az a biztos amit az ember saját szemével lát.Itt elszaladtak az árak az biztos.
2010. aug. 15. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
köszi a választ de az az igazság,hogy elfelejtettem ide írni,hogy műanyag csövekről van szó...
2010. aug. 15. 11:22

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!