Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi pénzt lehet keresni...

Mennyi pénzt lehet keresni otthon varrt babafészekkel, takarókkal, ilyesmi drágább holmikkal?

Figyelt kérdés

Ismerősöm csinálja, itt az oldalon is olvastam erről. Neki valami 2-3 ezer fős csoportja a facebookon, ott árulja őket, úgy tudom feketén, gyes mellett. Rendeltem tőle, egy fészket mindennel, 35 ezer forintért csinálta meg. Amikor voltam nála a varrószobában ott mutatta, hogy napi kettőre van megrendelése vagy a második az egy takaró-paplan, ilyesmi. Tényleg ott voltak az anyagok és a faceen is írnak neki rendszeresen kommentet, hogy rendelnének és mennyibe kerülnek? Ezt számolva napi 70 ezer a bevétele, bár arról fogalmam sincs, hogy az előállítási költség mennyi lehet, de az anyja dupláról beszélt amikor dicsekedett.

Létezik, hogy keres havi 700 ezret tisztán ezzel? Elég hihetetlen volt ez nekem, de az, hogy ennyi csoport tagja van, valahol bizonyíték a vásárlókra. Van fent neki sok referencia is, amúgy tényleg ügyes. Meg az is furcsa, hogy erre nem csapott le a hatóság? A facebookon csak úgy lehet hirdetni ekkora tételekben?

Ha ez igaz, elkezdek varrást tanulni, mert nagyon megéri. Ja és napi 6 óránál többet nem dolgozik.



2021. jan. 23. 14:23
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
57%

#9

Akkor profilt kell majd váltania. Teljesen rendben van, ha felkészült már rá, és van terve.


Ha feketén csinálja, akkor azért nem nulla a rizikó.

2021. jan. 26. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
81%

#10

"másrészt nem is tudhatjuk, hogy egyre többen gyártanak-e"


Sok ilyen webáruház van már. Van köztük már eladó is, elég gyér forgalommal.

2021. jan. 26. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
100%
De miért kéne terv? Ez nem egy cég. Lehet totál nem érdekli. Valahogy rájött, hogy ebben sok pénz van, most csinálja, a GYES után meg megy vissza dolgozni.
2021. jan. 26. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
100%

#13

Ha nem akar hosszú távon vállalkozni, akkor nem kell terv. Csinálja, amíg tudja. Én másképp gondolkozom, ezért mondtam a tervezést.

2021. jan. 26. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!