Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Állami támogatással foglalkozi...

Állami támogatással foglalkozik valaki?(lent)

Figyelt kérdés
22 eves vagyok, nagyon szívesen nyitnék egy kis kávézót. Ötletek/tervek vannak,dehát 22 évesen keret sajnos nincsen. Sokab mondják a Széchenyi terves állami támogatásokat, próbáltam utána nézni, de nem tudom ezeket hol lehet megpályázni, mik a feltételek stb..
2021. jan. 24. 10:05
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Kávézót a Covid közepén?
2021. jan. 24. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

[link]


Pár ezek a pályázatok pont mostanra értek véget, szóval pont lecsúsztál róla. Egyébként komolyan gondolod hogy most akarsz kávézót nyitni a covid közepén, mikor a korlátozások miatt pont most mennek csődbe?

2021. jan. 24. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:

Persze, jogos a kérdés nem mostanra gondoltam. De szeretnék mindennek utána járni, előnyök-hatrányok, akkor üzlethelység stb és mérlegelni.

Ezek meg nek egyik hetről a másikra mennek. Inkább "kutakodok" fél évig, de a legjobbat szeretném megtalálni. :)

2021. jan. 24. 10:14
 4/13 A kérdező kommentje:
Köszi:)
2021. jan. 24. 10:14
 5/13 anonim ***** válasza:
Széchenyis pénzeket nem igazán fogsz kapni induló vállalkozásra.
2021. jan. 24. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%

Az ötletet találd ki először, aminél nem 99% a csőd.


Mennyiért árulsz egy kávét?

Hány Ft a tiszta profitod egy darab kávén?

Hány csészét kell eladnod naponta?

Ha beteg leszel, ki fogja vinni az üzletet?

Honnan szerzed be a kávét és mennyiért?

Hol lesz a kávézó és annak mennyi bérleti díja?

Mennyibe kerül majd berendezni és engedélyeztetni?

Hogy és hol reklámozod magad, hogy nálad kávézzanak az emberek?


millió+1 kérdés


Nem lebeszélni akarlak a vállalkozásról, de rossz ötletbe tolsz egy rakás pénzt, akkor könnyen hatalmas adósság közepén találhatod magad! + halott üzleti tervre senki sem fog pénzt adni neked.

2021. jan. 24. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:

"Széchenyis pénzeket nem igazán fogsz kapni induló vállalkozásra."


Akkor a Gazdaságfejlesztési és innovációs operatív program-ról még nem hallottál mi? Az is Széchenyi 2020-as pályázat, és több ezer induló vállalkozás nyert belőle támogatást.

2021. jan. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Nem azt írtam, hogy egyáltalán nem fog. Plusz jelenleg az a program nem fut tudtommal.
2021. jan. 24. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Koszi a valaszokat mindendkinek.

Nekem a kozmetikusom nyere meg a palyazatot erdekessegkepp mondom😅

2021. jan. 24. 11:07
 10/13 anonim ***** válasza:

Akkor ismét leírom, hogy nem azt mondtam, hogy egyáltalán nem fogsz kapni. Csak, hogy ezekben az időkben a meglévő széchényi hitelek hosszabbításánál is húzzák a szájukat és sokkal komolyabban belemennek a részletekbe. A 2020-as támogatások jó része kifutott, lezárult, nincs keret, nem néznek jó szemmel bizonyos tevékenysgeket, komolyabb feltételekhez kötik, stb. Új támogatások lesznek kiírva, de azt még nem tudhatod, hogy indulóként felveheted-e és ha igen, milyen feltételekkel.

Konkrétan mit nyert a kozmetikusod?

2021. jan. 24. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!