Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Állami támogatással foglalkozi...

Állami támogatással foglalkozik valaki?(lent)

Figyelt kérdés
22 eves vagyok, nagyon szívesen nyitnék egy kis kávézót. Ötletek/tervek vannak,dehát 22 évesen keret sajnos nincsen. Sokab mondják a Széchenyi terves állami támogatásokat, próbáltam utána nézni, de nem tudom ezeket hol lehet megpályázni, mik a feltételek stb..
2021. jan. 24. 10:05
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:

Ami remlik az annyi, hogy 1 napig munkanelkulinek kellett lennie, hogy megnyerhesse a palyazatot, tervet kellett beadnia a szolgaltatasokrol, illetve hogy mivel tudja magat es a vendegeit vedeni a virushelyzet miatt.

A baratnoje nyitott egy szalont, ott van mint vallalkozo, gondolom papiron benne lehet a cegben... azt hiszem havonta 150.000ft (talan 1 ev 2 honap kornyeken) kornyeken kaphat az allamtol, amit kozmetikai szerekre, gepekre kolthet ha jol emlekszem.

2021. jan. 24. 20:30
 12/13 anonim ***** válasza:
Jaaa, ilyen vállalkozóvá válási támogatás akkor? Sok helyen már nincs az egyébként. Nekem pár ügyfelem kereste, de el lettek hajtva, mert már nincs rá keret. Februártól ígérték az újakat.
2021. jan. 24. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:

Igen, azt hiszem azt! :)

Koszonom a valaszokat neked is!

2021. jan. 26. 23:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!