Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozó tanácsadókén...

Egyéni vállalkozó tanácsadóként hogyan érdemes beáraznom magam?

Figyelt kérdés

Teljes munkaidős munkaviszonyom mellett egy másik cégnek tanácsadói szerepben szeretnék alkalmi jelleggel besegíteni kb. heti 5-10 órában. A tanácsadást alapvetően óradíj alapon fogjuk elszámolni, a szolgáltatást pedig ez a cég csak közvetíti (ismert, hogy a szolgáltatásomat ők nettó 20 ezer Ft-os óradíjon adják a partnereiknek), viszont emellett ők csinálják a marketinget, üzletszerzést és szerződéskötést (tehát ezekkel nekem nem kell foglalkozni). Saját laptoppal/mobiltelefonnal dolgozom, kizárólag online (nincs utazási idő/költség). A tanácsadás üzleti/IT rendszerek/folyamatfejlesztés témájú, részben programozási tevékenységet is tartalmaz (egyszerűbb programok készítését).


A kérdésem nem a konkrét összegekre irányulna, hanem inkább az árazási logikára (tehát a nyilvánvaló "mennyit szeretnék érte kapni" tényezőn túl miből érdemes kiindulni, mennyit lehet kérni?



2021. febr. 6. 15:09
 1/5 anonim ***** válasza:
Szerintem óránként 10-12 reális.
2021. febr. 6. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
1/3-a reális az eladási árnak
2021. febr. 6. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Fsms ***** válasza:
100%
#2 igen , 1/3 a bevett. Ha esetleg spéci a tudásod akkor lehet 1/2 is.
2021. febr. 6. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%
Én ugyanezt a munkát 60 ezer Ft-os óradíjjal csinálom. Lehet neked megéri ilyen olcsón, csak nem értem miért
2021. febr. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A tízezer forintos óradíj ezen a területen rendkívül alacsony.
2021. febr. 6. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!