Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Segítetek szponzort keresni?...

Dani2002HU kérdése:

Segítetek szponzort keresni? (airsoft, egyesület, youtube)

Figyelt kérdés
Szponzort keresek. Van egy egyesületem 30+ taggal, egy youtube csatornám közel 600 feliratkozóval (ami az országban, az hasonló tartalmakkal foglalkozó csatornák között feliratkozó szám alapján top 10) és egy kiépített hálózatunk több ezer emberrel, akiket érdekel amit csinálunk. Nade mit is csinálunk? Airsoft! Az egyesületem fő tevékenysége az airsoft népszerűsítése, mint ahogy a youtube csatornám profilja is erre épül, airsoftos videókra. Olyan cégeket keresek akik támogatnák az egyesületet, a youtube csatornám vagy engem reklámért cserébe. Első sorban olyan cégekre gondolok, melyek köthetőek valahogy az airsofthoz (taktikai/katonai/vadász ruhát árusító cégek, fegyveralkatrészt gyártó cégek, katonai/airsoft kiegészítőket gyártó cégek stb stb… akár még energia italt is szívesen reklámoznánk, csak lehessen legalább egy kis kötni ahhoz amit csinálunk, szóval egy hajszárítót árusító cég pl off) A lényeg, hogy videóinkban, fb oldalunkon és rendezvényeinken reklámoznánk az adott céget tárgyi vagy pénzbeli támogatásért cserébe. Ismertek olyan cégeket, akiknél érdemes lenne bepróbálkoznunk?

2021. febr. 11. 13:56
 1/2 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos ez a mennyiségű elérés nagyon kevés ahhoz hogy egy cégnek megérje akár tárgyi felajánlással hozzájárulni reklámért cserébe. De érdeklődni érdeklődhetsz különböző ilyen tematikájú webshopoknál.
2021. febr. 11. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
55%
kicsit marketingeljétek a fb oldalatokat és a yt-t, még kicsik vagytok hogy szponzoráljanak. 10k feliratkozó vagy követő yt-fb-insta és esetleg tiktok, menő az airsoft privibe küldhetnél egy linket.
2021. febr. 11. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!