Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Webshop nyitást mennyi termékk...

Webshop nyitást mennyi termékkel érdemes kezdeni?

Figyelt kérdés
Saját, kézzel készített termékeket szeretnék eladni. Webshopot szeretnék nyitni kb. 10 féle termékkel. Mennyivel érdemes kezdeni? Mindegyikből kb. 10-10db legyen készletek? Vagy több? 1 termek elkészülési ideje kb. 2 nap..
2021. febr. 21. 12:49
 1/9 anonim ***** válasza:
81%
Meg keszlet se kell ha vannak kepek marbroluk, ne ugy kepzeld el a webshopot h egybol 200 rendelest kapsz...
2021. febr. 21. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha 2 nap az elkeszitesi ido akkor minimum 20000 forint korul vannak a termekek gondolom... Ilyen osszegnel nem erdemes tul nagy raktarat felhalmozni, foleg ugy nem hogy meg gyakorlatilag egy darabot se adtal el. Nyisd meg, es majd amibol tobbet rendelnek arra allj ra jobban, de semmikepp ne olj bele fel evet csak abba hogy gyartasz mint a bolod es meg egyet se ertekesitesz
2021. febr. 21. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
A termék darabonkénti ára kb. 4000-5000Ft lenne.
2021. febr. 21. 13:53
 4/9 anonim ***** válasza:
2-es azt is sugallta, hogy ha 2 napot _dolgozol_ egy terméken, akkor ennyibe kéne kerülnie legalább, hogy megérje. Persze ha dolgozol vele fél órát, csak kell 47,5 óra technológiai idő (pl. száradás) akkor rendben van.
2021. febr. 21. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

igen a száradási idő ami hosszú


egyébként ha nagyon bereklámozzuk akkor azért készülni kell több termekkel? kb. mennyivel?



annyira nem tudom hogy kezdetben mennyire megy egy webshop...

2021. febr. 21. 20:01
 6/9 anonim ***** válasza:

Én prototípust készítenék, megrendelés csomagban (5 darabonként), 30% előleg előre fizetésével teljesítési szerződéssel.


Így nem mész lufira, és kiderül tényleg van e rá igény.


Csinálj egy prototípust, és promótáld, ha bejött az előleg, kezdheted a gyártást! Szerintem értelmesebb mint nyersanyagba fektetni egyből.

2021. febr. 22. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
57%

"annyira nem tudom hogy kezdetben mennyire megy egy webshop"


Webshop?


Semennyire! Kezdetben add el háztól, és csak hirdesd!


Egy webshop fenttartása, beüzemelése rengeteg pénz meg technikai tudás és nincs garancia a sikerre, ráadásul ellenőrzik állandóan!


Ezen a kérdésen én a fejemet fogtam...


https://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__sajat-val..

2021. febr. 22. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
74%
a webshop ingyen van, nem kér enni, főleg ha van készen egy, nem gyártatod, illetve amúgy is van weboldalad, tárhelyed.
2021. febr. 23. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Inkább többféle terméked legyen, mint kevés fajtából sok. Így látni fogod, hogy mire mutatkozik igény. Persze ehhez valamilyen módon (pl. közösségi médiából vagy hirdetésből) forgalmat kell terelned az oldaladra, maguktól aligha fognak rátalálni az emberek.


Legfeljebb kiírod, hogy két nap múlva tudod szállítani a terméket.

2021. febr. 24. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!