Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Egyéni vállalkozóként, ha...

Egyéni vállalkozóként, ha igénybe veszem a számlázz.hu könyvelési szolgáltatását, akkor milyen feladatok maradnak, amiket mindenképp könyvelővel kell megcsináltatnom?

Figyelt kérdés

Van ez a fukciója: [link]


A kérdés, hogy ezen kívül mire van még szükség, amihez kell könyvelő? Őt azokhoz tudom megbízási díjjal foglalkoztatni vagy mindenképp állandóra kell bejelentenem, hogy könyvelhessen nekem? Vagy ha kiszervezem egy könyvelő cégnek, akkor az is működhet?


Vagy ezek alapján elég csak bevallásokhoz, munkavállalói bérekhez, éves záráshoz?



2021. febr. 25. 17:07
 1/3 anonim ***** válasza:
Könyvelővel olyan szerződést kötsz, amilyet akarsz. Nekem az a tapasztalatom, hogy aki így kezdte, mint te, hogy csak bizonyos alkalmakkor keresett, bízott meg ügyintézéssel, hamar rájött, hogy nem kifizetődő, mivel általában a tanácsadási óradíj jóval magasabb, mint egy egyéni vállalkozó könyvelési díja. Plusz a szamlazz.hu ezen szolgáltatása nem a legjobb szerintem, eléggé hiányos. De nyilván ez egyedi döntés, egyáltalán nem is kötelező könyvelő, ha nem szeretnél. De azért ajánlott szerintem.
2021. febr. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ!
2021. febr. 25. 17:44
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Ez a funkció csak átteszi a számlákat a könyvelő programba, meg figyeli a kifizetettséget bizonyos bankoknál. Attól még kell valaki aki tudja mmit csinál.
2021. febr. 25. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!