Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyibe kerül elindítani egy...

Mennyibe kerül elindítani egy saját vállalkozást és mik az előzetes feltételei?

Figyelt kérdés

Távoli célom, szervízben gondolkozok: számítógépek, laptopok, tabletek, konzolok. Valamint ezeknek az értékesítése és minden ami számítástechnika az alaplaptól a routerig.


Boltméretben kb. erre gondoltam:

[link]


Az eszközök megjavításában van tapasztalatom, értek hozzájuk, kiskereskedelmi és vállalkozói tapasztalatom viszont nincsen.


Akinek van rálátása, aszerint mennyi pénz kell a vállalkozás elindításához egy megyeszékhelyen és előtte mit kell még tenni? (üzlethely vásárlása vagy bérlése, engedélyek, tanfolyamok stb.)


Bármilyen tanács, illetve meglátás jól jön! Köszönöm!



2021. márc. 2. 01:10
 1/7 anonim ***** válasza:
Végzettségköteles tevékenység
2021. márc. 2. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Először is kell hozzá végzettség. Másodszor meg keresel egy könyvelőt és leülsz vele beszélgetni, mert nem mindegy, hogy egyéni vállalkozás vagy csinálsz egy kft-t. Persze az információ pénzbe kerül, de inkább ez, minthogy később ráfizess.
2021. márc. 2. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim válasza:

Attól függ,először is:

-Magánvállalkodás,vagy kft?

-Mennyi pénzed van hogy eltud indítani?

-Hol van az a "vállalozás"?

-Mennyit tudsz ajánlani aki dolgozik akarna ottan?

2021. márc. 2. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Köszi a válaszokat!


1 és 2: Milyen végzettség kell hozzá? Illetve mitől függ az, hogy e.v. lennék-e vagy kft?


3-as:

- Passz. Mi alapján szokott ez eldőlni? (magán vagy kft)

- Pénz: egyelőre még nem akarom elindítani, csak információt szeretnék szerezni, mivel nem vagyok képben? A kérdés is erre irányult, hogy mennyi a minimális indulótőke a mostani viszonyok közt mindehhez?

- A vállalkozás, amit mutattam egy dél-dunántúli megyeszékhelyen van. Az enyém is itt lenne majd.

- Nem terveztem, hogy más is dolgozna ott.

2021. márc. 3. 01:38
 5/7 anonim ***** válasza:
Menj el egy könyvelőhöz és mindent elmond. Ne ingyen akarj adótanácsot.
2021. márc. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Itt érdemi segítséget, ami használható nem fogsz kapni.
2021. márc. 3. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:

#4

-magán akarsz akkor magad van a ura,de ha akarsz 100 embert aki dolgozik neked akkkor kft

-úgy akarsz egy kis területet akkor szerezzél 10 milliót mert az alatt nem nagyon tudol szerezni lakást

2021. márc. 3. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!