Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Dohánybolt nyitás, hogyan és mit?

Dohánybolt nyitás, hogyan és mit?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Az lenne a kérdésem hogy gondolkozom abban hogy jó üzlet lehetne egy dohányboltot nyitni.

Esetleg tudja valaki a menetét? Merre érdemes elindulni? KB milyen összeggel kell számolni (a bérleti díj kB 80000 Ft, illetve tudom hogy az árukészletet is figyelembe kell venni) ezeken felül? pl engedélyek, stb.

Egy közeli faluban szeretném megnyitni, de ott már van egy dohánybolt-kocsma nyitva.



2021. márc. 18. 09:17
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Nem számít ki vezette be, vagy kinek van koncessziós joga, mivel az is bérelhető és sokan inkább bérbe is adják (esetemben 85 éves nénike nyerte a koncessziós jogot, jóhogy nem fog vállalkozásba kezdeni hanem inkább bérbeadja), ha van akitől kibéreld, és kijönne a matek (ami eléggé soktényezős egyenlet) akkor hajrá, vágj bele! Előző voltam.
2021. márc. 22. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:

#11

Akkor gondolom úgy se érné meg ha esetleg engedély nélkül nyitná. Tehát úgy hogy semmi féle engedélye nem lenne, még teszem azt még pénztár gépe se. Bár lehet hogy úgy még az árút/dohányt se tudná beszerezni

2021. ápr. 7. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:

#12

Engedély nélkül elég bajos dohányboltot nyitni, hiszen az áru beszerzése állami monopólium a nemzeti dohányellátóból. Magyarul nem tudna mit árulni... kivéve csempész ukrán cigit, amihez viszont nem kell dohánybolt, sőt, jobb ha nincs...

2021. ápr. 7. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

#13

:))))

Valahogy sejtettem :)

#12-es voltam

2021. ápr. 7. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim válasza:
na hagyjuk mar h keves rajta a haszon akik ezt allitjak azok vakok🤔2ezer lassan egy dobozzal🤷‍♂️es az h azert arul a trafik uditot piat edesseget stb. h azon nyer vmit…hat ne nevettesetek mar. honnan veszitek ezt a hulyeseget..egyreszt biztos h nem fogy annyi uditobol mint cigibol masreszt meg joval olcsobb 🤦‍♂️ de a legfontosabb h jo helyen legyen a trafik sztem ahol sokan megfordulnak
2022. dec. 25. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!