Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » KATA egyéni vállalkozóként mi...

KATA egyéni vállalkozóként mi szükséges ahhoz, hogy saját készítésű ételeket (lekvárok, házi szendvics krémek stb.) árulhassak? Az ételek egy kibérelt konyhában készülnének, ami minden engedéllyel rendelkezik, ezen felül nekem kell még valami?

Figyelt kérdés
Köszönöm a segítő válaszokat! :)

2021. márc. 18. 10:49
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem eü-kiskönyv tuti kell...
2021. márc. 18. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
37%
Nincs az az isten, hogy ez a tevékenység katásként megérje
2021. márc. 18. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
52%
2: vagy legalábbis óriási mennyiséget kell ahhoz eladni, hogy kitermelje a havi 50.000 adót... És még profit is legyen rajta...
2021. márc. 18. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
90%
3, nem csak az adót kell kitermelne, hanem a költségeket is. És azokat katásként nem tudja leírni
2021. márc. 18. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
70%
4: köszi, igazad van! Nem gondoltam végig... de tényleg a KATA nem jó olyan tevékenységekre, ami magas anyag- és egyéb költségekkel jár.
2021. márc. 18. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! :)

Kérek mindenkit, hogy maradjunk a témánál, azaz hogy milyen egyéb papírokra volna szükség még, ahhoz hogy ez jogszabályos legyen.

2021. márc. 18. 12:07
 7/20 anonim ***** válasza:
46%
6: már ne is haragudj, de ha ezt se tudod kideríteni (pl. könyvelő), akkor hogyan akarsz vállalkozni?????
2021. márc. 18. 12:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:
43%

[link]


[link]


[link]



Ezeket egy perc volt kiguglizni...

2021. márc. 18. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 A kérdező kommentje:

Feltettem egy kérdést, erre való az oldal. Utána néztem már én is, viszont érdekelne, hogy más mit tud erről.


Köszönöm az eddigi válaszokat!

2021. márc. 18. 12:22
 10/20 A kérdező kommentje:

8-as: Ezeket már mind olvastam... lehet 1 perc volt, de annyit is ér. Ugyanis nem kistermelőről vagy forgalmazóról van szó, hanem egyéni vállalkozóról és élelmiszer sajátkezű készítéséről, nem forgalmazásáról, ami egy teljesen más kategória.


Ugye, hogy annyira nem is egyértelmű? Ezért is várok itt valaki jártasabb és segítőkész ember válaszára. :) Talán az még nem bűn, ha az ember segítséget kér egy erre való oldalon.

2021. márc. 18. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!