Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Magánrendelő kialakítása...

Magánrendelő kialakítása mekkora összeg?

Figyelt kérdés
Mennyire igényelne nagy összeget egy ilyen projektbe belekezdeni?

2021. márc. 23. 19:02
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
72%
50 millióból elkezdhetsz tervezgetni.
2021. márc. 23. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
30+ attol fugg milyen maganrendelo.
2021. márc. 23. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
54%
Gondolom szakember vagy és magadnak akarsz. Akkor furcsállom, hogy vadidegenektől kérdezed, hogy az szakmádhoz szükséges felszerelés mennyibe kerülne, az se mindegy mekkora hely kell, nem mindegy, hogy Ózdon vagy Sopronban és még rengeteg dologtól függ.
2021. márc. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 A kérdező kommentje:
Az elhelyezkedése csak az épület bérleti díját/vételi árát befolyásolja szerintem.A felszerelésék,engedélyek ára ettől független.És ez az ami leginkább érdekelne
2021. márc. 23. 19:15
 5/18 anonim ***** válasza:
72%
Aha, és fogorvosi rendelő? Nőgyógyászati rendelő? Gyógytornász? Mindnek ugyanannyi? És szerinted ide orvosi műszer kereskedők járnak, hogy tudják mi mennyibe kerül? Remélem nem orvos vagy!
2021. márc. 23. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
szerintem érdemes lenne elmondanod, hogy pontosan milyen rendelőre gondolsz. mert példáúl egy börgyógyászathoz alig kell tőke egy plasztikai sebészethez képest.
2021. márc. 23. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:

Több is érdekelne,ezért nem írtam bele a kérdésembe.

Ami tényleg kimaradt:Egy egyszerűbb vizsgálatokkal foglalkozó rendelőről van szó,csak járóbeteg ellátás lenne.

2021. márc. 23. 20:03
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Mivel konkrét dolgokat nem írtál, csak sejtelmesen általánosítasz ezért az én válaszom is ilyen lesz. 50-750 millió között az orvosi műszerektől és a labortól függően.
2021. márc. 23. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 A kérdező kommentje:

Köszi a választ!

Akkor ezek szerint én nem jól gondoltam a dolgokat

2021. márc. 23. 21:33
 10/18 anonim ***** válasza:

Ha háziorvos jellegű magánrendelésre gondolsz, ahol nincsenek komoly eszközök, akkor nem hinném hogy hatalmas összegekről lenne szó.


Csak éppen, miért fizetne neked bárki is azért, a befizetett tbj-n kívül, hogy meghallgasd a tüdejét, vérnyomást mérj, kicsit megnyomkodd meg recepteket írjál fel neki?


Arra ott az állami, vagy épp a már bejáratott, neves magánklinikák.

2021. márc. 24. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!