Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ha egy meglévő vállalkozás...

Ha egy meglévő vállalkozás termékét szeretném árusítani, azt hogy tehetem meg?

Figyelt kérdés
Például ha egy cég lisztet gyárt, és én kitalálom, hogy szeretnék egy saját liszt márkát, de nem akarok lisztet előállítani, akkor ezt megtehetem? Szólni kell nekik, hogy az ő lisztjüket forgalmazom? Vagy csak megrendeltem tőlük a 200 kiló lisztet és csomagolom? Milyen engedély kell hozzá? Kitől kérhetnék ilyen témában tanácsot? Könyvelő?
2021. márc. 24. 17:47
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Inkább jogászt kérdezz, mi nem foglalkozunk ilyesmivel. De ezt így nyilván nem teheted meg, nem csomagolhatsz át más terméket a sajátoddá. A termelőtől vedd meg a lisztet/búzát, akkor már csomagolhatod, de az megint más helyzet.
2021. márc. 24. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
69%
Felhívod őket, kötsz egy szerződést és akár az arcképedet is rányomtatja...vagy úgy gondoltad, saját malma van a tesconak?
2021. márc. 24. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

keresel egy bérgyártót.. az fog neked lisztet gyártani a saját logoddal.


XY lisztmárka nem fog neked lisztet gyártani.

2021. márc. 24. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
És ha megkeresem a gyártót, viszont azt mondja, hogy nem vállal bérgyártást, akkor mi a teendő?
2021. márc. 24. 20:17
 5/7 anonim ***** válasza:
Keress másikat, amelyik vállal.
2021. márc. 24. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
És ha megveszem a gyártótól nagy mennyiségben (csomagolás nélkül) és én csomagolom?
2021. márc. 25. 10:46
 7/7 anonim ***** válasza:
Ha elad neked így, akkor onnantól azt csinálsz vele, amit akarsz.
2021. márc. 25. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!