Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Élelmiszerbolt (vegán) nyitása...

Élelmiszerbolt (vegán) nyitása mennyiből hozható ki legolcsóbban?

Figyelt kérdés

Vegán kis élelmiszerbolt nyitásán gondolkodok, 1.8 milliót tudnék rá költeni.


Üzlet bérlése már megoldott, ami előtte is élelmiszerboltként működött, tehát az engedélyeztetéssel sem lesz probléma.


Elsőkörben főleg vegán húspótló dolgokra helyezném a hangsúlyt. Már több beszállítóval is kapcsolatban vagyok, köztük külföldiekkel is, tehát lennének új, Magyarországon még nem ismert vegán húshelyettesítők is (vegán sonkák, mirelit rántott dolgok, vegán virslik, párizsik stb).


Elsősorban amire szükség volna:


- hűtőpult (csemege)

- szeletelőgép

- nav kassza és kasszapult

- álló- és fekvőhűtő

- kések, vágóeszközök


Nagyjából ennyi, ha van még valami alap, amit kihagytam, megköszönöm, ha megírod. :)


Jól látszik, hogy nagyon minimál és ez szándékos. Arra lennék kíváncsi tapasztaltabbaktól, hogy mi az a nagyjából reális minimum összeg, amiből ez kihozható?


1.8 millió a teljes összeg, amit rá tudok szánni.


Köszönöm a konstruktív, segítő válaszokat!



2021. márc. 31. 11:30
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Nem egyszerű kérdés... :)
2021. ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Utána néztél már pályázati lehetőségeknek?
2021. ápr. 3. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 omba válasza:

Necces, én is azt gondolom.

a környék milyen, amúgy? Mert nálunk a vegán piac még eléggé a jómódú közönségre épül, ezért még a reklámra is kell egy csomót költened. Az magában nem elég, - a kassza, meg a hűtő fontosabb, a szeletelőt még hagynám.

2021. ápr. 4. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!