Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Mennyi pénz egy saját mobilos...

Mennyi pénz egy saját mobilos alkalmazást megcsinálni?

Figyelt kérdés
Van egy ötletem, de nem tudom megérné e belevágni. Sajnos infóból nem vagyok túl jó, de láttam hogy vannak külön erre oldalak akik segítenének megcsinálni.

2021. ápr. 6. 13:35
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Pár tízezer forinttól a milliókig attól függ milyen volumenű az alkalamzás.
2021. ápr. 6. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
71%
Ha talalsz programozokat akik megcsinálják neked akar ingyen is reszesedesert cserebe. Ha nem nagy dologr van szo akkor egy sima szakdolgozat is nehezebb melo ennel. A
2021. ápr. 6. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
76%

"Ha talalsz programozokat akik megcsinálják neked akar ingyen is reszesedesert cserebe."


Normális programozó ilyenbe nem megy bele. Ha soha egy fillért nem fog hozni az app, akkor mi van? Ingyen tette bele az időt és az energiát?

2021. ápr. 6. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
75%

3.

Ez nem biztos. Kockáztatás, ami vagy bejön vagy nem.

Ma minden előfordulhat, simán lehet aki vállal ilyet, ha lát benne fantáziát. Nyilván ha X úgy látja, hogy nem működőképes akkor nem. De ha igen, akkor neki ez haszon (lehetősége).

2021. ápr. 6. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

#3


Nagyon is valós, persze nem Pistike szinten, hanem alapítva hozzá KFT-t mondjuk, lepapírozva minden. Nem mellesleg nyilván olyat vállal el, amiben láthat potenciált. De ha valakinek nincs kezdőtőkéje ilyenre, részesedésért gyakran látok hasonlókat más területen is.

2021. ápr. 6. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
46%
Elhiszem hogy ez a gyakorlatban létezhet, de a legtöbb programozó is fizetésből él, és a munkájára megélhetésként tekint, nem mint kockázati befektetés.
2021. ápr. 6. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Megcsinálni még egy dolog, de elterjeszteni...


Az a helyzet, hogy számos jó alkalmazás van a googleplayen kívül is, mert az csak a jéghegy csúcsa...


pl: az apkmirror.com on , androidapksfree.com on is rengeteget találsz.

2021. ápr. 8. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

"a legtöbb programozó is fizetésből él"


A szakma krémje szerintem a jogdíjjakból él, meg a supportból.

2021. ápr. 8. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Értem hogy mit akarsz mondani, csak te is értsd hogy én mit akarok mondani.


"Van egy ötletem, de nem tudom megérné e belevágni. Sajnos infóból nem vagyok túl jó, de láttam hogy vannak külön erre oldalak akik segítenének megcsinálni."


A szakma krémje nem egy ilyenbe fog betársulni...

2021. ápr. 8. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!