Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Milyen vállalkozást érdemes...

Milyen vállalkozást érdemes csinálni Magyarországon? Egyáltalán van értelme Magyarországon általános értelemben véve vállalkozni?

Figyelt kérdés
Én úgy látom, hogy az átlag vállalkozó jó esetben annyit tudott elérni, hogy nem más alatt dolgozik, hanem a saját maga főnöke plusz valamivel több pénzt keres (400-600ezer tiszta profit), mint egy átlag alkalmazott, cserébe folyamatosan ezzel foglalkozik, minden felelősség rá nehezedik és a többség állandó kockázatot is vállal... Mit gondoltok?

2021. ápr. 7. 15:40
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
csak ha jó a kapcsolat
2021. ápr. 7. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
67%
van, szerintem csinálj mondjuk virgáost
2021. ápr. 7. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 A kérdező kommentje:
Virgácsost? Inkább meghagyom neked ezt a remek ötletet, nem rontom az üzleted! :D
2021. ápr. 7. 15:45
 4/21 anonim ***** válasza:
81%
Ez attól is függ, hogy mihez értesz.
2021. ápr. 7. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
54%
Ha ilyen szinten vagy akkor tökmindegy mit nyitsz belebuksz
2021. ápr. 7. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 A kérdező kommentje:
Tegyük fel mindenhez értek. :)
2021. ápr. 7. 15:50
 7/21 anonim ***** válasza:
2021. ápr. 7. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
69%

Átlag munkavállalónak, átlag sportolónak, átlag tudósnak, átlag vállalkozónak stb. nem éri meg lenni.


Legyél jó vállalkozó, mert nekik Magyarországon is jól megy! A vállalkozói pályához nem kell tehetség, tanulható, de nagyon fontos a jó hozzáállás és a rendszeres önképzés.

2021. ápr. 7. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 A kérdező kommentje:
Úgy gondolom sok igazság van abban, amit írsz. Milyen rendszeres önképzésre gondolsz? Ha nem feltétlen tehetség kérdése, akkor miket ajánlasz, amiket meg kell tanulnia egy sikeres vállalkozónak?
2021. ápr. 7. 16:42
 10/21 anonim ***** válasza:
30%

#9

Vállalkozói mindset (gondolkodás és szemlélet), önértékelés és önbizalom erősítése, ügyfélszerzési stratégiák, többféle jövedelemforrás kiépítése (hogy minél több lábon állj), kapcsolatépítés más vállalkozókkal, némi pénzügyi ismeret, stb.


Ezek szakszavakkal idegenül és ijesztően hathatnak, de valójában arról van szó, hogy ismeretségeket kötsz olyan vállalkozókkal, akik számodra inspirálóak, és közös hullámhosszon vagytok, megtanulod vagy ellesed a ma működő módszereket, a többi pedig belső munka.


Nagyon jó ingyenes forrás az internet, és remek könyvek vannak a témában (sok közülük könyvtárból is kikölcsönözhető, én sem vettem meg mindet). Persze előbb-utóbb szükség lesz fizetős anyagokra és segítségre is, minél feljebb akarsz jutni ebben a világban.


u.i.: nyolc éve vagyok vállalkozó, hat éve főállásban, és vállalkozókat mentorálok.

2021. ápr. 7. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!