Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Szerintetek melyik webshop...

Szerintetek melyik webshop készítő kurzust érdemes megvenni? Gondolok itt: Görög Ádám, Webshopomlesz.hu, Kamarás Alex meg hasonlók. Jelenleg a webshopomlesz.hu-n gondolkozok, nincs valami tapasztalatotok vele kapcsolatban? Köszi a segítséget.

Figyelt kérdés
2021. ápr. 16. 07:55
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Egyiket se
2021. ápr. 16. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Kifejtenéd?
2021. ápr. 16. 10:45
 3/12 anonim ***** válasza:
Minden elerheto ingyen online, az ilyen kurzusok csak annak erik meg akik eladjak azt... gorog adam meg mostanaban nagyon nyomassa it a hirdeteseit szoval feltetelezem hogy o csak reklamozni akarja a termekeit de ha olyan jo volna akkor nem kene reklamozni se ugyebar...
2021. ápr. 16. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 A kérdező kommentje:
Én olyan szempontból látom értelmét, hogy nem követem el még egyszer azokat a hibákat amikbe beleestek ők. Illetve van egy profi akitől lehet kérdezni. Ami engem visszatart az az ára, de hát nincsen ingyen ebéd :D
2021. ápr. 16. 11:14
 5/12 anonim ***** válasza:
Keress ra youtubeon hogy webshop mistakes es kapsz millio egy tippet :)
2021. ápr. 16. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
54%

"ha olyan jo volna akkor nem kene reklamozni se ugyebar"


Tévhit, ma már mindennek kell reklám, akkora a zaj, és annyi a termék.


Ha a kérdező fizetni akar érte, hadd tegye. Én nem sajnálom egyik kurzusgyártótól sem a pénzt, nem vagyok rájuk irigy.

2021. ápr. 16. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
100%

"de ha olyan jo volna akkor nem kene reklamozni se ugyebar"


Mutass már egy olyan jó terméket ami 0 reklámköltséggel terjed?

2021. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 SzLilliAnna válasza:

Webshopomlesz.hu-val nincs tapasztalatom, de megnéztem az Ő YouTube videóit meg a Kamarás Alex ingyenes webshop készítős YouTube videóját és szerintem az Alex sokkal jobban, lényegretörőbben magyaráz. Jelentkeztem is az Alexhez tréningre és túlzás nélkül mondhatom, hogy ez volt életem egyik legjobb döntése. A mai napig szoktam tőle kérdezni, mindig készségesen segít a tréningrésztvevőknek.


Görög Ádám a saját blog oldalán vallotta be, hogy az első évben nem tudta profitábilissá tenni a saját webshopját a terracase.hu-t.

2021. jún. 22. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:
Én a Webshopomlesz-t vettem meg, de már megbántam. Semmi lényeges információ, rizsa az egész, ami a YouTube-on ingyen is fent van. Csak annyit "tanít" 100 ezerért, hogy hogyan görgess az Aliexpressen amíg nem látsz valami érdekes terméket, amit eladhatsz. Persze az már nem lényeges, hogy hogyan is add el, azt találd ki magad, mert ők semmire nem tudják a választ.
2021. júl. 30. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

Sziasztok!


Bocsi hogy nem a kérdésre válaszolok de ha már Alex szóba jött akkor megkérdezem hátha valaki tud nekem segíteni.


Kamarás Alex videójával szeretném elkészíteni magamnak a saját webshopomat (kb. 5 termékkel) de egyértelműen nem fogok tudni sokmindent. Alex vállal ilyet szerintetek hogy "befejezi" illetve kijavítja/átnézi amit esetleg én rosszul csináltam? Sajnos nekem sincs sok kiadásom erre hogy profira bízzam de szeretném megvalósítani az elképzeléseimet. Szerintetek vállal ilyet? Ha igen, mennyi lehet az annyi?

2021. aug. 12. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!