Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Ajánlanátok valakit aki ért a...

Ajánlanátok valakit aki ért a webshop készítéshez és nem horror áron dolgozik?

Figyelt kérdés

Webshop készítés előtt állok, nézegettem már videókat, oldalakat hogy hogyan is lehet webshopot készíteni. Nagyon szívesen elkezdeném, nem tűnkk egy ördöngős feladatnak de azért szükség lenne egy profira is.


Nagyon nőies, kifinomult, cukimuki, rózsaszín de egyben elegáns weboldalt kellene készíteni. Kb. 30 terméket árulnék.


2021. márc. 15. 13:59
 1/3 anonim ***** válasza:
22%
Írtam pm-et.
2021. márc. 15. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
A helyedben megcsinalnam a Shopify-on sajat magam. Sokfajta minosegi temajuk van, nem horror aron: [link]
2021. márc. 15. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Miért nem bérelsz egyet? pl Unas, shoprenter? Keveset kockáztatsz (pár ezer ft havidíj), összeköthető egy csomó magyar-kompatibilis ügyviteli szoftverrel. Szerintem az elején nem ezen van a lényeg, hanem inkább, hogy egyáltalán lásd, van-e igény a termékedre, illetve ki tudod-e találni, kinek is akarsz eladni. Én úgy látom, sokan ott szúrják el, hogy milliókat költenek egy webáruházra, mikor még az alap koncepció sincs meg, aztán a siker meg nem jön. Mondom ezt úgy, hogy a fentiek valamelyikén több ügyfelünk több százmilliós (lásd onlinemarkaboltok.hu pl) forgalmat produkál. Ez persze csak az én véleményem, meg azzal is tök egyetértek, hogy a legtöbb fenti motoron működő webshop szinte tök ugyanaz az unalom, de vannak, akiknek 10-20- szoros növekedést biztosított pár éven belül (persze utána jön a következő probléma, hogy ezt hogy szolgálják ki, hogy nő ehhez fel a cég, de ez már más tészta).
2021. márc. 17. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!