Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Webshopot szeretnék indítani...

Zoli toth kérdése:

Webshopot szeretnék indítani majd a jövőben de nem tudom mi minden kellene hozzá valaki segitene ?

Figyelt kérdés

Webshop -ot szeretnék indítani majd a jövőben és nem tudna valaki segíteni hogy hogyan működik ez mind ?

17 éves vagyok és elég jól értek a programozáshoz is ...

régota tanulom hobbibol (4-5 éve) szóval ezzel nem lenne gond

se a fotókkal szinten mindent teljesen ingyen meg tudnám magamnak csinálni és már el is olvastam néhány könyvet ami a marketingröl szol

de nem tudom hogy mi minden kellhet hozzá

Esetleg valamilyen papírok engedélyek stb ? ? Normális válaszokért előre is köszönöm !


2021. ápr. 17. 02:25
 1/9 anonim ***** válasza:
69%
Hát az első és legfontosabb, hogy különbséget tudj tenni a "közlekedés" és "jogi tanácsok" kategóriák között. Ha ez megvan, akkor jöhet a következő lépés, de ne szaladjunk annyira előre, mert jelenleg az első lépésen sem vagy túl.
2021. ápr. 17. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

És ezt pontosan hogy érted hogy tudjam a különbséget a jogi tanács és a közlekedést közt ?

Ezt Most sajnos nem értem ..

2021. ápr. 17. 11:05
 3/9 anonim ***** válasza:
90%
Na látod pont ez a probléma. De a moderátorok megoldották helyetted, szóval ne is foglalkozz vele.
2021. ápr. 17. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
83%
van épp elég tanfolyam ami végigvezet ezen. Tessék meg venni egyet ha komolyan gondolod.
2021. ápr. 17. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Hát köszi ezzel semmit nem segítettél :"D
2021. ápr. 17. 11:40
 6/9 xswerdy ***** válasza:
nyilván kell valamilyen vállalkozás, aminek a nevében végzed. Alapesetben engedély nem kell, csak be kell jelentened a helyi jegyzőnél a tevékenységet (speciális termékeknél ez nem biztos, hogy igaz). Kereskedelmi végzettség se kell, ha csak webshop, ha boltod lenne, akkor kellene. Aztán ki kell találnod, hogy mit akarsz árulni, kinek, milyen áron, hogyan akarod hirdetni... Meg hogy milyen webshopot akarsz. Szerintem ha értesz is a programozáshoz, inkább bérelj webshopot.
2021. ápr. 17. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Na végre egy értelmes válasz tényleg köszi !

Viszont a bérelésről még nem hallottam úgyhogy utána nézek

2021. ápr. 17. 15:01
 8/9 anonim ***** válasza:
mégis mit vársz? én több milliót fizettem ezért az infóért, hogy fel tudjak építeni több profitot termelő webshopot.. szerinted ingyen átadok infókat? Amúgy is lehetetlen átadni itt, mert akkora téma!
2021. ápr. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

De én csak azt akkarom tudni milyen papirok vagy engedélyek kellenek esetleg a futáral is kell e valamit meg beszélni

Nem azt kérdeztem hogy a 0 tol 100% ig mondjatok el mindent

2021. ápr. 17. 18:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!