Kezdőoldal » Üzlet és pénzügyek » Saját vállalkozás » Tapasztalat nélkül saját...

Tapasztalat nélkül saját fuvaros vállalkozás?

Figyelt kérdés

Kezdem ott, hogy bcde jogsim gki kártyám van, páv2 meg digit kártya. Dél-dunántúlon csak építkezésre vettek fel, lapátolni, teherautó platóra dobálhatom csak fel a kavicsot mert nincs tapasztalatom, volánnál nincs felvétel, helyi járat meg összeomlóban van. Nos, hát a szüleim ezt megunták, azt mondták nézzek ki magamnak valami autószállító vagy autómentőt, megveszik és akkor lesz munkám mert rossz nézniük, hogy csak segédmunkás vagyok, pizza futár voltam, fél napot, délután mondták :" itt a napi pénz, köszi a munkát, lassú vagy" gls futárt meg sem próbálom, szinte repülnek..


Szóval én éljek ezzel a lehetőséggel? Még egy Renault Prémium nyergest is be tudnának nekem vállalni ami olyan 5 millió forint. Autószállítót is, vagy autómentőt. Nekem nincs tapasztalatom, de nem ad senki esélyt, hogy legyen, így akkor saját kell, azt mondták a szülők..



2021. ápr. 19. 00:18
1 2 3 4
 1/37 anonim ***** válasza:
100%
Hohó, na ott lenne aztán csak galiba, ha tapasztalat nélkül elkezdesz össze-vissza vontatgatni saját vállalkozásban :D
2021. ápr. 19. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/37 anonim ***** válasza:

Tapasztalat nélkül nagyon nehéz és nem is ajánlom.

Anno én is akartam,de már egyre nehezebb mert mindenféle szabály van,ha valamit hibának vélnek a rendőrök akkor akár jó sokra megbírságolhatnak.

Hová valósi vagy?

Mondok cégeket ahová fel vehetnek.

Saját kocsid van? Ez fontos ahoz hogy el tudj menni messzebbre is a telephelyre.

2021. ápr. 19. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/37 A kérdező kommentje:
Dombóváron lakok.
2021. ápr. 19. 00:32
 4/37 anonim ***** válasza:
Belföldi vagy nemzetközire van szükséged?
2021. ápr. 19. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/37 anonim ***** válasza:
E kategóriád nincs meg?
2021. ápr. 19. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/37 anonim ***** válasza:

Bocs butaságot kérdeztem.

Belföldön szeretnél kezdeni vagy mehet mingyárt a nemzetközi???

Erre muszáj választ adnod másképpen nem tudok segíteni.

2021. ápr. 19. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/37 A kérdező kommentje:

Belföld , nem tudok idegen nyelvet, vagyis most tanulom rendesen mert szinte semmi a tudásom.

E kategóriám van, BCDE :)

2021. ápr. 19. 00:47
 8/37 A kérdező kommentje:
Szemerey, WSZL,Rudi trans ezeket havonta hívom, nincs érdemi válasz,
2021. ápr. 19. 00:48
 9/37 anonim ***** válasza:
100%

Próbáld meg ezeket.

Nem azt mondom hogy hú de szuper de fizetnek.

Valahol el kell kezdeni.

Sok sikert!


Ezt a céget nem ismerem,de ez van hozzád a legközelebb,kezdőt is keresnek.

[link]


1.

[link]


2.

[link]

2021. ápr. 19. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/37 anonim ***** válasza:
100%

Bar-Nul Kft is keres sofőrt.


[link]

😃


Állítólag nem rossz cég,igaz itt melózni kell.

2021. ápr. 19. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!